Святе Письмо

Богослужбові книжки, церковні піснеспіви

Унікальні видання, рукописи та стародруки

Святоотцівські твори

Молитви

Молитовники українські, молитовні правила

Молитовники церковнослов’янські

Акафісти

Канони

Молитовна допомога, поради

Життя святих і подвижників

Християнство: віровчення, традиції

Церковнословʼянська мова

Культура, наука

Історія, мова

Публіцистика (гострі теми)

Радимо прочитати

Наші видання

Тут можна подивитися і віддрукувати перелік наших видань і ціни на них (формат pdf, оновлено 2017.09.24).

У співпраці з іншими видавцями:

• Наталя Калуцка, Лю Пархоменко. Олександр Кошиць : Мистецька діяльність у контексті музики ХХ ст. — 2012 р., 416 с., iл. 70
  • Кирило Стеценко. Духовні твори. Редактор-упорядник Микола Гобдич. — 2013 р., 404 с. (наклад закінчився)
  • Михайло Петренко : Життя і творчість : Художні тексти, дослідження, документи. Упоряд. О. Є. Петренко, О. О. Редчук. — 2013 р., 218 с. 70

Придбання видань «Нашої Парафії»:
Звертайтеся за тел. +380-67–11–909–73 або +380-95–388–29–16 — Віктор Сергійович Куземський, drukar@parafia.org.ua.

41 відгук
to «Бібліотека»
  1. Василь Оліградський сказав:

Слава Ісусу Христу! Дякую що розміщуєте інформацію про нові книги. Я тепер можу спокійно їх замовити у магазині «Церковні речі». І надалі розміщуйте інформацію про всі книги видавництва УПЦ КП. Дякую!

2. Василь сказав:

Слава Ісусу Христу! Ви можете відсканувати і розмістити на сайті книги «Житіє святих» св. Димитрія Ростовського? http://www.cerkva.info/uk/knygy.html?start=8

3. Василь сказав:

Слава Ісусу Христу! Для чого потрібна книга «Апостол для мирян»?

4. Олег сказав:

Слава Ісусу Христу. Прохання, чи можете розмістити певні чини з требника, а саме: Хрещення, Похорон, молитви на освячення ікон та натільнго хрестика, освячення води.

5. володимир сказав:

Віктор Сергійович може появилось щось нове?