Святе Письмо

Богослужбові книжки, церковні піснеспіви

Унікальні видання, рукописи та стародруки

Святоотцівські твори

Молитви

Молитва за нашу єдину Українську Помісну Церкву

Молитовники українські, молитовні правила

Молитовники церковнослов’янські

Акафісти

Канони

Молитовна допомога, поради

Життя святих і подвижників

Християнство: віровчення, традиції

Церковнословʼянська мова

Культура, наука

Історія, мова

Публіцистика (гострі теми)

Радимо прочитати

Наші видання

Тут можна подивитися і віддрукувати перелік наших видань і ціни на них (формат pdf, оновлено 2023.11.19).

У співпраці з іншими видавцями:

• Наталя Калуцка, Лю Пархоменко. Олександр Кошиць : Мистецька діяльність у контексті музики ХХ ст. — 2012 р., 416 с., iл. 300
  • Кирило Стеценко. Духовні твори. Редактор-упорядник Микола Гобдич. — 2013 р., 404 с. (наклад закінчився)
  • Михайло Петренко : Життя і творчість : Художні тексти, дослідження, документи. Упоряд. О. Є. Петренко, О. О. Редчук. — 2013 р., 218 с. 200

Книжки видавничої групи «Єдина Церква»:

• Євген Заплетнюк, протоієрей. 500 сучасних порад від консервативного священика. — 2019 р., 308 с. 300
  • Молитовник православних вірян. / Упоряд. прот. А. Дудченко. — 2017 р., 176 с. 230
  • Молитовник православних вірян (малий). / Упоряд. прот. А. Дудченко. — 2017 р., 80 с. 50
  • Олександр Шмеман, протопресвітер. Святеє — святим! — 2019 р., 72 с. 150
  • Петро (Мещерінов), ігумен, Олександр Боженов. Чашу спасіння вкусіте… — 2019 р., 72 с. 80
  • Антоній, митрополит Сурозький. Вибрані проповіді та бесіди. — 2012 р., 128 с. 150

Придбання видань «Нашої Парафії»:
Звертайтеся за тел. +380-67–11–909–73 або +380-95–388–29–16 — Віктор Сергійович Куземський, drukar@parafia.org.ua.

45 відгуків
to «Бібліотека»
  1. Василь Оліградський сказав:

Слава Ісусу Христу! Дякую що розміщуєте інформацію про нові книги. Я тепер можу спокійно їх замовити у магазині «Церковні речі». І надалі розміщуйте інформацію про всі книги видавництва УПЦ КП. Дякую!

2. Василь сказав:

Слава Ісусу Христу! Ви можете відсканувати і розмістити на сайті книги «Житіє святих» св. Димитрія Ростовського? http://www.cerkva.info/uk/knygy.html?start=8

3. Василь сказав:

Слава Ісусу Христу! Для чого потрібна книга «Апостол для мирян»?

4. Олег сказав:

Слава Ісусу Христу. Прохання, чи можете розмістити певні чини з требника, а саме: Хрещення, Похорон, молитви на освячення ікон та натільнго хрестика, освячення води.

5. володимир сказав:

Віктор Сергійович може появилось щось нове?

6. Андрій сказав:

Слава Ісусу Христу! Коли розмістите «Требник ІІ»?

7. Денис сказав:

Слава Ісусу Христу!
    Добавте, будь ласка, службу Йоану (Івану, Іоану) Золотоустому.

8. Олеся сказав:

Часослов українською мовою (Бельгія, 1950 р.)
    Порядок Раньої (Утрені)

1. Після 62 псалма:
    Алилуя, Алилуя, Алилуя. Слава Тобі, Боже. 11 р.). – Алилуя, Алилуя, Алилуя. Слава Тобі, Боже. (3 р.).

2. Після 142 псалма:
    Алилуя, Алилуя, Алилуя. Слива Тобі, Боже. (3 р.). – Алилуя, Алилуя, Алилуя. Слава Тобі, Боже. (3 р.).

• Олеся сказав:

3. Тропарі воскресні:
      Мироносниці ридали, коли з миром пришили – Мироносниці ридали, коли з миром прийшли

9. Василь сказав:

Христос Воскрес! Якщо можна бобавте на сайт Біблію Пантелеймона Куліша.

10. Крісті сказав:

Дуже велика Ваша Праця!
    Дякую за сайт!
    Хай Бог благословить!
    Якось би збільшити поширення сайту,особливо сторінки Бібліотека,щоб перша була.
    Особлива потреба в тому як для священнослужителів,так і для мирян.
    Давно шукала подібний. З гарним украінським перекладом акафістів, творів св.І.Златоустого…і ін Великих Святих.
    Ще раз дякую.