«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаСвяте Письмо

Біблія — переклад митрополита Іларіона (Івана Огієнка)

Перше видання Біблії українською мовою в перекладі Куліша—Пулюя було вже вичерпане, а передруковувати його не видавалося розважним, бо українська мова за останні десятиліття значно розвинулася і збагатилася, тому Британське Біблійне Товариство замовило Іванові Огієнку (він же митрополит Іларіон) новий переклад канонічної Біблії у 1936 році. Митрополит Іларіон у в 1955 р. закінчив увесь переклад Біблії.

Стокгольмське Товариство для поширення Євангелії в СРСР видало в 1942 році Новий Заповіт і Псалтир у перекладі професора Івана Огієнка (Сьогоднішній варіант, яким користуються всі протестантські церкви і частково православні і греко-католицька був виданий у 1962 р).

З нагоди 1000-ліття Хрещення Русі у 1988-89 рр. переклад був масово поширений в Україні на гроші західних протестантських церков і біблійних товариств.

Новий Заповіт у форматі PDF: Новий Заповіт. Переклад митр. Іларіона (Івана Огієнка) — виправлення помилок, форматування, верстка Владислава Пеньонжко, ©2017.
Новий Заповіт у форматі EPUB: Новий Заповіт. Переклад митр. Іларіона (Івана Огієнка) — виправлення помилок, форматування, верстка Владислава Пеньонжко, ©2017—2018.

Старий Заповіт

П’ятикнижжя Мойсеєве

Книги історичні

Книги навчальні

Книги великих пророків

Книги малих пророків

Новий Заповіт

1 відгук
to «Біблія — переклад митрополита Іларіона (Івана Огієнка)»
  1. Олег сказав:

    Найкращий сайт для православного християнина!


Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору