«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 

Медіа-книга

Медіа-книга українського співу

Видавничий відділ нашої парафії завершив перший етап формування «Медіа-книги українського співу».

Український спів як унікальне за масштабом, розмаїттям і висотою мистецького рівня явище світової культури представлено творчістю провідних диригентів і хорів України. Нині в Медіа-книзі зібрано понад 30 диригентів, 46 хорових колективів (переможців багатьох міжнародних фестивалів), освітлено постаті близько 70 українських композиторів, подано понад 2000 їхніх творів, представлено 120 компакт-дисків. Надалі сподіваємося доповнювати ці цифри.

Унікальність цього проекту в тому, що увесь цей неоціненний скарб української композиторської та виконавської культури об’єднано, що наші композитори «звучать» співом найкращих хорів і солістів України; що ми маємо змогу побачити унікальність стилю кожного з диригентів, познайомитися з тими, хто виплекав таке неперевершено прекрасне мистецтво, яке спирається на понад тисячолітнє українське вокально-хорове мистецтво.

Щоб зорієнтуватися в нашій Медіа-книзі, прогляньте спочатку по черзі всі її розділи:

Зверніть увагу на те, що розділи творів (Духовні твори, Колядки та ін.) подано скоріш задля змісту; із цих розділів можна перейти лише на окремі композиції. А от у розділах Композитори, Диригенти та Виконавці — Ви зможете побачити й почути значно більше: познайомитися з дивовижними особистостями — видатними композиторами та диригентами; дізнатися історію та здобутки провідних хорів і світової слави солістів; відчути своєрідність стилю того чи іншого композитора, диригента чи виконавця; почути твори певного композитора у блискучому виконанні українських хорів; порівняти різні виконання одного твору тощо.

Зі сторінок окремих композиторів, диригентів і виконавців значно зручніше слухати музику — є можливість прослухати поспіль усі твори, опубліковані на сторінці.

Перед Вами розкриється дивовижний світ, який збагатить Вас не лише корисними знаннями, але й духовністю, культурою, любов’ю…

На другому етапі ми сподіваємося доповнити Медіа-книгу церковними та дитячими хорами й автентичним співом фольклорних колективів і окремих виконавців.

4 відгуки
to «Медіа-книга»
  1. Анатолій сказав:

    Буду щиро вдячний розробникам сайту, якщо нададуть можливість завантажувати твори на аудіо пристрої.


  2. […] є значні за обсягом нотна бібліотека духовних творів, Медіа-книга українського співу, Бібліотека, Дитяча сторінка та […]


  3. […] є значні за обсягом нотна бібліотека духовних творів, Медіа-книга українського співу, Бібліотека, Дитяча сторінка та […]


Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору