БібліотекаКниги, брошури

Як готуватися до Причастя

ВИДАНО З БЛАГОСЛОВЕННЯ СВЯТІЙШОГО ПАТРІАРХА КИЇВСЬКОГО І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ ФІЛАРЕТА
Пояснення, поради. Правило до Причастя. Молитви після Причастя

1. Пояснення, поради
  2. Вступні молитви
  3. Покаянний канон до Господа
  4. Канон до Пресвятої Богородиці
  5. Канон до Ангела охоронителя
  6. Послідування до Святого Причастя
  7. Молитви перед Причастям
  8. Акафіст до Господа Ісуса Христа
  9. Акафіст до Пресвятої Богородиці
  10. Молитви після Святого Причастя

…Нехай буде жарина Пресвятого Твого Тіла і Дорогоцінної Твоєї Крови на освячення, на просвітлення і здоров’я вбогої моєї душі й тіла; на полегшення тягарів моїх многих провин, на збереження від усякого диявольського діла, на віддалення і припинення мого злого й лукавого звичаю, на змертвіння пристрастей, на сповнення заповідей Твоїх, на примноження божественної Твоєї благодати і на здобуття Царства Твого.

Свт. Іоан Золотоустий.
Причастя

Євхаристiя (Причастя). Фраґмент мозаїки зi Свято–Михайлiвського Золотоверхого собору, XII ст.

Вечерi Твоєї тайної, Сину Божий, причасником мене сьогоднi прийми, бо ворогам Твоїм тайни не розповiм i цiлування не дам Тобi, як Юда, але, як розбiйник, визнаю Тебе: пом’яни мене, Господи, у Царствi Твоїм.

З молитви, що читає священик перед Причастям.

…Щоб не перебувати менi одному без Тебе, Життєдавче, дихання моє, життя моє, утiхо моя, спасiння свiту, я до Тебе приступив, як бачиш, iз сльозами й сокрушенною душею, благаючи визволення вiд моїх провин i неосудного причастя Твоїх Животворчих i Непорочних Таїн…

Прп. Симеон Новий Богослов.
Парафія св. Архистратига Михаїла

Церква Св.Архистратига Михаїла, Музей просто неба, Київ, Пирогiв, 2009

Вiддруковано у ЗАТ «ВIПОЛ». 03151, Київ, вул. Волинська, 60. Зам. №9–353К.
Свiдоцтво про внесення до Державного реєстру серiя ДК №752 вiд 27.12.2001 р.

Як готуватися до Причастя
Брошуру видано видавничим відділом нашої парафії у 2009 році. Формат: 145х215мм, 68 сторінок.

Придбання видань «Нашої Парафії»:
Звертайтеся за тел. +380-67–11–909–73 або +380-95–388–29–16 — Віктор Сергійович Куземський, drukar@parafia.org.ua.

2 відгуки
to «Як готуватися до Причастя»
  1. Яна сказав:

Я вже навчаюся й вивчила усі молитви на зубок!