«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 

Новини

Відійшов у вічність раб Божий монах Нестор (Олекса Доля)… Один із найперших фундаторів нашої парафії та її староста,  активний діяч третього відродження УАПЦ, науковець-етнограф, музейник, краєзнавець, просвітник, дослідник чорнобильської зони, волонтер… Воїн Христовий, який ніколи не впадав у розпач і врятував од розпачу сотні людей, який завжди умів розрадити, підказати й допомогти словом та ділом. … (читати далі…)

04.12.2017.

Незвичайний і надзвичайний захід у пам’ять Артема Веделя відбувся 22 жовтня 2017 року у храмі св. Архистратига Михаїла музею у Пирогові. Якщо ви гадали, що рок і православний козацький храм XVII століття — це речі несумісні — ви дуже помилялися! І наші глядачі, і ми самі виходили вражені силою мистецтва Веделя і музики, створеної любов’ю до нього. Святослав Заставський — … (читати далі…)

26.11.2017.

Опубліковано нову нашу нотну збірку — Шедеври української Літургії. Наша Парафія, 2017: 212 номерів, 234 сторінки, зверстано для двостороннього друку. До збірки увійшли вибрані твори українських композиторів, виконання яких прикрасить Богослужіння як маленького храму, так і великого собору. Обговорювати пропонуємо у цій гілці Форуму.

06.08.2017.

Христос Воскрес! Шановні відвідувачі сайту, у мене до вас є питання: чи потрібен нам форум? На нашому сайті часто виникають якісь обговорення, питання щодо нот, записів, прохання спільної молитви тощо-тощо. Загалом, це все можна було би оформити у якусь ієрархію тем, наприклад: Бібліотека: питання/відповіді, нове на сайті Ноти: пошук, обмін, набирання, нотографіка Медіатека: виконання, інформація … (читати далі…)

10.05.2017.

У нашій новій літургійній збірці зібрано піснеспіви саме для цього святкового періоду: особливо світлі мелодії антифонів, Херувимських та інші. Також враховано зміну певних піснеспівів цього періоду, Задостойник, прокимни, причасні.

20.04.2017.

У цій збірці враховано особливості святкового чину Літургії в усі дні Світлого тижня. Нотний матеріал підібрано для співу як маленьких, так і більших хорів.

14.04.2017.

Полуночниця, Рання, Часи, Божественна Літургія, Концерти — усе йде поспіль, з ремарками.

У порівнянні зі старим виданням внесено виправлення, доповнено важливими ремарками; змінено деякі піснеспіви.

Звантажити збірку можна тут.

14.04.2017.

З великою радістю і подякою Богові сповіщаємо всіх симпатиків української культури, що відкрився новий сайт «САД УКРАЇНСЬКОГО МОДЕРНУ» — https://parafia.org.ua/SUM/(читати далі…)


06.03.2017.

Про цю подію хотілося б писати не на нашому скромному сайті, а на перших сторінках усіх національних ЗМІ — оголосити на всю Україну. Що ж відбулося 23 грудня 2016 року? Лише презентація альбому із сотнями фотографій і короткими статтями: «Земські школи Опанаса Сластіона», який упорядкував настоятель Пирогівської парафії отець Андрій Власенко. Але чомусь цей альбом вражає … (читати далі…)

17.01.2017.

Опубліковано нотну збірку Анатолія Гноєвого Різдво Христове. Велике Повечір’я. Всенічна. Випуск перший. Видання УПЦ св. Архістратига Михаїла (Міннеаполіс, Міннесота), 1977 року.

16.01.2017.

Архів новин

Пошук

Сторінки

Важливе

Останні відгуки

Канали RSS

Нагору