«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 

Новини

Завдяки праці Владислава Пеньонжко у нас на сайті зʼявився Новий Заповіт у перекладі митрополита Іларіона (Івана Огієнка) у форматах PDF та EPUB — можна звантажити тут.

Дуже дякуємо!

24.02.2018.

Опубліковано нотні збірки Літургія. Наша Парафія, 2018 — з неї ми співатимемо у 2018-році — та Різдво. Колядки та щедрівки. Наша Парафія, 2018 — це перша наша збірка пісень до свят від Різдва до Водохреща.

Ця новина на форумі: https://forum.parafia.org.ua/viewtopic.php?f=21&t=661.

01.01.2018.

Нарешті опубліковано відео захопливої прощі по святих місцях світу. Автор і ведучий прот. Андрій Власенко.

18.12.2017.

Поповнено розділ УЦА муровані барокові церкви.

18.12.2017.

Відійшов у вічність раб Божий монах Нестор (Олекса Доля)… Один із найперших фундаторів нашої парафії та її староста,  активний діяч третього відродження УАПЦ, науковець-етнограф, музейник, краєзнавець, просвітник, дослідник чорнобильської зони, волонтер… Воїн Христовий, який ніколи не впадав у розпач і врятував од розпачу сотні людей, який завжди умів розрадити, підказати й допомогти словом та ділом. … (читати далі…)

04.12.2017.

Незвичайний і надзвичайний захід у пам’ять Артема Веделя відбувся 22 жовтня 2017 року у храмі св. Архистратига Михаїла музею у Пирогові. Якщо ви гадали, що рок і православний козацький храм XVII століття — це речі несумісні — ви дуже помилялися! І наші глядачі, і ми самі виходили вражені силою мистецтва Веделя і музики, створеної любов’ю до нього. Святослав Заставський — … (читати далі…)

26.11.2017.

Опубліковано нову нашу нотну збірку — Шедеври української Літургії. Наша Парафія, 2017: 212 номерів, 234 сторінки, зверстано для двостороннього друку. До збірки увійшли вибрані твори українських композиторів, виконання яких прикрасить Богослужіння як маленького храму, так і великого собору. Обговорювати пропонуємо у цій гілці Форуму.

06.08.2017.

Христос Воскрес! Шановні відвідувачі сайту, у мене до вас є питання: чи потрібен нам форум? На нашому сайті часто виникають якісь обговорення, питання щодо нот, записів, прохання спільної молитви тощо-тощо. Загалом, це все можна було би оформити у якусь ієрархію тем, наприклад: Бібліотека: питання/відповіді, нове на сайті Ноти: пошук, обмін, набирання, нотографіка Медіатека: виконання, інформація … (читати далі…)

10.05.2017.

У нашій новій літургійній збірці зібрано піснеспіви саме для цього святкового періоду: особливо світлі мелодії антифонів, Херувимських та інші. Також враховано зміну певних піснеспівів цього періоду, Задостойник, прокимни, причасні.

20.04.2017.

У цій збірці враховано особливості святкового чину Літургії в усі дні Світлого тижня. Нотний матеріал підібрано для співу як маленьких, так і більших хорів.

14.04.2017.

Полуночниця, Рання, Часи, Божественна Літургія, Концерти — усе йде поспіль, з ремарками.

У порівнянні зі старим виданням внесено виправлення, доповнено важливими ремарками; змінено деякі піснеспіви.

Звантажити збірку можна тут.

14.04.2017.

Архів новин

Пошук

Сторінки

Важливе

Останні відгуки

Канали RSS

Нагору