«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 

Новини

Опубліковано нову нашу нотну збірку — Шедеври української Літургії. Наша Парафія, 2017: 212 номерів, 234 сторінки, зверстано для двостороннього друку. До збірки увійшли вибрані твори українських композиторів, виконання яких прикрасить Богослужіння як маленького храму, так і великого собору. Обговорювати пропонуємо у цій гілці Форуму.

06.08.2017.

Христос Воскрес! Шановні відвідувачі сайту, у мене до вас є питання: чи потрібен нам форум? На нашому сайті часто виникають якісь обговорення, питання щодо нот, записів, прохання спільної молитви тощо-тощо. Загалом, це все можна було би оформити у якусь ієрархію тем, наприклад: Бібліотека: питання/відповіді, нове на сайті Ноти: пошук, обмін, набирання, нотографіка Медіатека: виконання, інформація … (читати далі…)

10.05.2017.

У нашій новій літургійній збірці зібрано піснеспіви саме для цього святкового періоду: особливо світлі мелодії антифонів, Херувимських та інші. Також враховано зміну певних піснеспівів цього періоду, Задостойник, прокимни, причасні.

20.04.2017.

У цій збірці враховано особливості святкового чину Літургії в усі дні Світлого тижня. Нотний матеріал підібрано для співу як маленьких, так і більших хорів.

14.04.2017.

Полуночниця, Рання, Часи, Божественна Літургія, Концерти — усе йде поспіль, з ремарками.

У порівнянні зі старим виданням внесено виправлення, доповнено важливими ремарками; змінено деякі піснеспіви.

Звантажити збірку можна тут.

14.04.2017.

З великою радістю і подякою Богові сповіщаємо всіх симпатиків української культури, що відкрився новий сайт «САД УКРАЇНСЬКОГО МОДЕРНУ» — https://parafia.org.ua/SUM/(читати далі…)


06.03.2017.

Про цю подію хотілося б писати не на нашому скромному сайті, а на перших сторінках усіх національних ЗМІ — оголосити на всю Україну. Що ж відбулося 23 грудня 2016 року? Лише презентація альбому із сотнями фотографій і короткими статтями: «Земські школи Опанаса Сластіона», який упорядкував настоятель Пирогівської парафії отець Андрій Власенко. Але чомусь цей альбом вражає … (читати далі…)

17.01.2017.

Опубліковано нотну збірку Анатолія Гноєвого Різдво Христове. Велике Повечір’я. Всенічна. Випуск перший. Видання УПЦ св. Архістратига Михаїла (Міннеаполіс, Міннесота), 1977 року.

16.01.2017.

1 листопада 2016 року сталася велика подія — не лише для нашої парафії, але й для всієї України: Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет разом з Патріаршим намісником Високопреосвященнішим Єпіфанієм освятив у нашому Музеї просто неба хрест і наріжний камінь, де має здійнятися перевезений із села Городище Менського району Чернігівщини старовинний дерев’яний Миколаївський храм — пам’ятка … (читати далі…)

01.11.2016.

У нашій Бібліотеці опубліковано «Молебень за перемогу в час нашестя варварів і навали чужинців» з Требника свт. Петра Могили 1646 року.

Оригінальний текст молебню (в українській транслітерації) з Требника свт. Петра Могили 1646 року і паралельно — український переклад уперше дають нам змогу помолитися не лише рідною мовою, а й традиційною богослужбовою мовою всіх святих Руси-України Х–ХVІІІ ст. — мовою непереможною і справді священною.

Полум’яна молитва наших святих пращурів як ніколи актуальна нині, в час війни. Тому й призначено це видання саме для практичного вжитку: молитви за перемогу! У церквах, у домівках, у військових частинах — скрізь.

13.10.2016.

1643 року друкарня Києво-Печерської лаври видала так званий Полуустав — книгу на понад 600 сторінок, де вміщено Псалтир, Часослов, Місяцеслов, Акафісти Господеві та Пресвятій Богородиці, Послідування перед святим Причастям та На вихід душі з тіла, ранішні, вечірні молитви та багато інших служб. Тексти Полууставу редагував свт. Петро Могила, і ця книга стала взірцем не лише для всієї … (читати далі…)

23.09.2016.

Архів новин

Пошук

Сторінки

Важливе

Останні відгуки

Канали RSS

Нагору