«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаМолитви

Молитви за Україну та її захисникiв

Молитви за Україну та її захисникiв. — К.: Парафiя св. Архистратига Михаїла, 2014. — 60 с.

Видано з благословення
Святiйшого Патрiарха Київського
i всiєї Руси-України
ФIЛАРЕТА

Любов до Батькiвщини — це велика чеснота. Не може любити Бога людина, яка не навчилася шанувати своїх батькiв i свою Батькiвщину. Добра дитина не кидає матiр у стражданнi й недолi та не перестає любити її. Такою ж має бути любов до рiдної землi. Благоговiйно шанувати Богом дану нам Вiтчизну, пiзнавати серцем її страдницький шлях, її святих i святинi, уболiвати й молитися за неї, охороняти вiд знищення рiдну мову та культуру — це наш святий обов’язок!

У цьому молитовнику є окремi молитви та молитовнi пiдбiрки (правила), призначенi для рiзних обставин, у яких перебуває наша свята матiр Україна. Усi псалми тут подано за молитовним правилом св. Арсенiя Каппадокiйського: Псалтир — це могутня молитва в усiх наших потребах.

Зміст

Надруковано за ухвалою редакцiйного комiтету
Видавничого вiддiлу Київської Патрiархiї
(протокол № 30 вiд 28 лютого 2014 р.)
(c) Парафiя св. Архистратига Михаїла, Київ, Пирогiв, 2014

Про молитву

Коли людина вiрує, що вона гiрша за всiх, тодi єдине «Господи, помилуй», яке вона промовить за свiт, буде вартiснiшим за тисячi «Господи, помилуй» iншого.

Перебуваючи в покаяннi, людина зберiгає Божу благодать. Моя незмiнна порада людям: кайтеся та сповiдайтеся, щоб диявола було позбавлено прав, а ви позбавилися б бiсiвського впливу…

Ми ще не усвiдомили, що покаянням людина може змiнити присуд Божий. Покаяння сприяє зникненню зла /старець Паїсiй Святогорець/.

Молитва не тiльки перемагає закони природи, не тiльки є непоборним щитом проти видимих i невидимих ворогiв, але й утримує руку Самого всесильного Бога, пiдняту, щоб уразити грiшникiв /свт. Димитрiй Ростовський/.

Я прошу ваших молитов. Вашi молитви — для мене стiна i твердиня!.. Молитва загасила вогняну пiч. Молитва загородила пащi левiв. Молитва вiдкрила рай… Такої твердинi прошу у вас, такої милостi потребую /свт. Iоан Золотоустий/.

Якщо забуду тебе, Єрусалиме, нехай буде забута правиця моя! Нехай прилипне язик мiй до гортанi моєї, якщо не пом’яну тебе i коли не поставлю Єрусалим початком радости моєї /Пс. 136:5–6/.

Блаженнi гнанi за правду, бо їхнє є Царство Небесне. Блаженнi ви, коли ганьбитимуть вас i гнатимуть, i ширитимуть про вас усяку лиху славу неправдиво Мене ради. Радiйте i веселiться, бо велика нагорода буде вам на небесах /Мф. 5:10–12/.

За правду борись аж до смерти, тож за тебе i Господь Бог змагатиметься /Сир. 4:28/.

Немає шляхетнiшої цiлi за вiддане служiння пригнобленiй нацiї /Євген Сверстюк/.

Парафiя Св. Архистратига Михаїла, Музей просто неба, Київ, Пирогiв, 2014
Моб. т. 067–11–909–73, 095–388–29–16, http://www.parafia.org.ua/
Вiддруковано у ПАТ «ВIПОЛ». 03151, Київ, вул. Волинська, 60. Зам. № 14–80К.
Свiдоцтво про внесення до Державного реєстру серiя ДК № 4404 вiд 31.08.2012 р.
2 відгуки
to «Молитви за Україну та її захисникiв»
  1. […] Джерело: www.parafia.org.ua Опубліковано у Бібліотека. Додати до закладок постійне посилання. ← Під час вшанування найбільшого бою в історії УПА пропагували тверезість і збирали кошти онкохворим дітям […]



Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура














Нагору