«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаМолитвиМолитви за Україну та її захисникiв

Правило за мир у державi, єднiсть та благодатне напоумлення влади

Першi двi молитви Молитва перша та Молитва друга.

За примноження любови та викорiнення ненависти й ворожнечi

Владико Чоловiколюбче, Царю вiкiв i Подавче добра, Який зруйнував мури ворожнечi та мир подав людському родовi! Даруй i нинi мир рабам Твоїм; вкорени в них страх Твiй i утверди любов один до одного; згаси всякий розбрат, вiдверни всi спокуси незгоди. Бо Ти — наш мир, i ми Тобi славу возсилаємо, Отцю, i Сину, i Святому Духовi нинi, i повсякчас, i на вiки вiкiв. Амiнь.

Псалом 90

Хто живе пiд охороною Всевишнього, той пiд покровом Бога Небесного оселиться. Каже вiн до Господа: «Ти пристановище i захист мiй, Бог мiй, i я надiюся на Тебе». Вiн спасе тебе вiд сiтi ловця i вiд пошести згубної. Плечима Своїми Вiн захистить тебе, i пiд тiнню крил Його ти надiйно спочиватимеш. Обороною тобi буде правда Його. Не побоїшся страху вночi, анi стрiли, що летить удень. Анi пошести, що дiє в темрявi, анi напасти духа зла опiвднi. Впаде коло тебе тисяча, i десять тисяч праворуч тебе, але до тебе не наблизиться. Тiльки очима твоїми будеш дивитися i помсту над беззаконними бачити. Бо ти сказав: «Господь — надiя моя», i Всевишнього ти обрав за оборонця собi. Отже, не прийде до тебе лихо, i пошесть не наблизиться до оселi твоєї. Бо Вiн ангелам Своїм звелить, щоб охороняли тебе на всiх путях твоїх. На руках вони понесуть тебе, щоб нога твоя не спiткнулася об камiнь. На гаспида й василиска ти наступатимеш i потопчеш лева й змiя. Бо скаже Господь: «За те, що вiн поклав надiю на Мене, Я визволю його i захищу його, бо вiн знає iм’я Моє. Буде кликати Мене, Я почую його; буду з ним у скорботi, визволю його i прославлю його. Довгим життям обдарую його i дам йому спасiння Моє».

Псалом 71

Боже, суд Твiй царевi дай i синовi царя — правду Твою. Щоб судив справедливо народ Твiй, i вбогих Твоїх судом праведним. Щоб гори принесли мир людям, i узгiр’я — правду. Щоб судив убогих у народi, спасав синiв бiдних та смирив гнобителя. Вiн ранiше сонця, ранiше мiсяця з роду в рiд. Вiн зiйде, як дощ на траву, i як роса, що падає на землю. В часи днiв його засяє правда i буде великий спокiй, аж доки свiтить мiсяць. I заволодiє вiд моря до моря, i вiд рiк до краю землi. Скоряться перед ним жителi пустинi, i вороги його перед ним уклоняться до землi. Царi Фарсiйськi з островiв дари принесуть, царi Аравiї i Сави дари приведуть. I поклоняться йому всi царi землi, i всi народи будуть служити йому. Бо вiн визволить безсилого вiд сильного, i вбогого, що не мав захисника. Буде милостивий до вбогих i бiдних, i душi їхнi спасе. Вiд кривди й вiд насильства спасе душi їх, i кров їх буде дорогоцiнна перед очима його. I буде вiн жити, i принесуть йому золото Аравiї; будуть молитися за нього завжди i щодня будуть благословляти його. Буде достаток на землi i на верхах гiр; пiднесеться вище Ливану плiд його, i намножаться люди в мiстах, як трава на землi. Буде iм’я його благословенне навiки; ранiше сонця перебуває iм’я його, i в ньому благословляться всi поколiння землi, i всi народи будуть прославляти його. Благословенний Господь, Бог Iзраїлiв, що творить чудеса єдиний. I благословенне iм’я слави Його повiки. Слави Його буде повна вся земля. Амiнь. Так буде. Амiнь.

Псалом 121

Звеселився я тим, що сказали менi: «Ходiмо в дiм Господнiй!» Стояли ноги нашi у дворах твоїх, Єрусалиме. Єрусалим створений, як мiсто, i доля його з народом його. Бо туди увiйшли поколiння, поколiння Господнi за законом Iзраїля, щоб прославляти iм’я Господнє. Бо там стоять престоли для суду, престоли дому Давидового. Просiть миру для Єрусалима i благоденство тим, що люблять його. Нехай буде мир у стiнах твоїх i добробут у палатах твоїх. Заради братiв моїх i ближнiх моїх промовляю: мир тобi! Заради дому Господа Бога нашого жадаю блага тобi.

Псалом 132

Як то добре i як то гарно, коли брати живуть у згодi! Як миро на головi, що сходить на бороду, на бороду Ааронову, що сходить на краї одежi його. Як роса єрмонська, що спадає на гори Сионськi. Бо там посилає Господь благословення i життя навiки.

Псалом 137

Прославляю Тебе, Господи, вiд усього серця мого. Перед ангелами спiватиму похвалу Тобi за те, що Ти почув усi слова уст моїх. Буду поклонятися перед святим храмом Твоїм i славити iм’я Твоє за милiсть Твою i правду Твою, бо Ти звеличив слово Твоє над усе. В який тiльки день я взиватиму до Тебе, Ти скоро почуй мене, i Твоєю силою збiльши силу душi моєї. Будуть прославляти Тебе, Господи, всi царi землi, коли почують слова уст Твоїх. Будуть у пiснях прославляти путi Господнi, бо велика слава Господня. Високий Господь: смиренного бачить, i гордого пiзнає здалека. Якщо прийдуть на мене напастi, Ти вiдживиш мене проти лютости ворогiв моїх; простягнеш руку Твою, i спасе мене правиця Твоя. Господь вiддасть за мене; Господи, милiсть Твоя повiк, не покидай творiння рук Твоїх.

Псалом 51

Чого хвалишся злодiйством, сильний, зловживаєш милосердям Божим кожен день? Неправду висловлює язик твiй; як бритва вигострена, таке твоє лукавство. Ти полюбив зло бiльше, нiж добро, бiльше неправду, нiж говорити правду. Ти полюбив слова погибелi, розмову улесливу. За те знищить тебе Бог до кiнця. Викине тебе й виселить тебе з дому твого, викоренить тебе iз землi живих. Побачать це праведнi й убояться, посмiються над тобою i скажуть: «Ось чоловiк, що не в Бога шукав собi сили, а сподiвався на силу багатства свого та змiцнював себе злочинством своїм». А я — мов оливкове зелене дерево в домi Божiм, я надiюся на милiсть Божу повiк. Буду вiчно славити Тебе, Боже, за все, що Ти вчинив для мене. Буду надiятися на iм’я Твоє, бо Ти милостивий до праведних Твоїх.

Псалом 28

Принесiть Господевi, сини Божi, принесiть Господевi молодих ягнят, принесiть Господевi славу i честь. Вiддавайте Господевi славу iмени Його, поклоняйтеся Господевi в дивнiй святинi Його. Голос Господнiй над водами, Бог слави загримiв. Загримiв Господь над водами великими. Голос Господа могутнiй, голос Господа величний. Голос Господа ламає кедри, Господь сокрушає кедри ливанськi. Вiд голосу Його гори скачуть, як телята, Ливан i Сирiон — як молодi єдинороги. Голос Господа викрешує полум’я вогню; вiд голосу Господа трясеться пустеля. Потрясає Господь пустелю Кадеську. Голос Господа розроджує ланей i оголює лiси. У храмi Його все говорить про велич Його. Господь возсiв на Престолi над водами великими i, як Цар, буде над ними повiки. Господь дасть силу народовi Своєму, Господь миром благословить людей Своїх.

I молитися своїми словами.

Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору