Дитяча сторінка

На цій сторінці нам хотілося б обдарувати дітей бодай крихтами невичерпних скарбів нашого національного мистецтва: СПРАВЖНЬОГО, ВІЧНОГО. Щоб наші діти мали ті корені, які, власне, і втримують від падіння, нерівноваги, духовної загибелі. І навпаки — напувають життєдайною силою, духовно відроджують, спрямовують до Бога.

Мріємо створити тут гідну православну бібліотечку; подавати цікаві матеріали до свят. Сподіваємося дати й відеофрагменти виступів нашої парафіяльної малечі на концертах. Хочемо, щоб дитина мала змогу пірнути в неосяжний світ української музичної культури. Словом, на цій сторінці ми збиратимемо все, що вкорінене у віковічні традиції (і разом завжди несподівано свіже й нове), талановите, добре, чисте і світле, оскільки переконані, що саме така культура наближає людину до Христа, до Царства Небесного і життя вічного.

Оскільки цю сторінку розпочато нещодавно, просимо дітей і батьків допомагати нам ідеями та матеріалами — передусім християнського змісту.

Порадьтеся з досвідченими батьками

На Ваші питання відповідатимуть матінка Юлія та отець Олександр. Звертайтеся!

До свят

До Великодня