«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
Медіа-книга

Твори

Розділи творів подано скоріш задля змісту; із цих розділів можна перейти лише на окремі композиції. А от у розділах Композитори, Диригенти та Виконавці — Ви зможете побачити й почути значно більше: познайомитися з видатними особистостями — композиторами та диригентами; дізнатися історію та здобутки провідних хорів і світової слави солістів; відчути своєрідність стилю того чи іншого композитора, диригента чи виконавця; почути твори певного композитора у блискучому виконанні українських хорів; порівняти різні виконання одного твору тощо. Зі сторінок окремих композиторів, диригентів і виконавців значно зручніше слухати музику — є можливість прослухати поспіль усі твори, опубліковані на сторінці.

Отже, дивіться тут зміст духовних творів, колядок, пісень тощо — і завітайте на сторінки Композиторів, Диригентів і Виконавців, щоб відкрити для себе невичерпно прекрасний світ української культури!

Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору