БібліотекаСвяте ПисьмоБіблія --- переклад митрополита Іларіона (Івана Огієнка)

3-е Івана

Бут. Вих. Лев. Чис. Втор.
Нав. Суд. Рут. 1 Сам. 2 Сам. 1 Цар. 2 Цар. 1 Хр. 2 Хр. Езд. Неем. Ест.
Йов. Пс. Притч. Еккл. Пісн.
Іс. Єр. Плач. Єз.
Дан. Ос. Йоіл. Ам. Овд. Йона. Мих. Наум. Ав. Соф. Ог. Зах. Мал.
Мт. Мк. Лк. Ів. Дії.
Рим. 1 Кор. 2 Кор. Гал. Еф. Флп. Кол. 1 Сол. 2 Сол. 1 Тим. 2 Тим. Тит. Фил. Євр.
Як. 1 Пет. 2 Пет. 1 Ів. 2 Ів. 3 Ів. Юд.
Об.

1 Старець улюбленому Гаєві, якого я направду люблю.
    2 Улюблений, я молюся, щоб добре велося в усьому тобі, і щоб був ти здоровий, як добре ведеться душі твоїй.
    3 Бо я дуже зрадів, як прийшли були браття, і засвідчили правду твою, як ти живеш у правді.
    4 Я не маю більшої радости від цієї, щоб чути, що діти мої живуть у правді.
    5 Улюблений, вірно ти чиниш, як що робиш для братті та для чужинців,
    6 вони про любов твою свідчили Церкві; добре ти зробиш, як їх випровадиш, як достойно для Бога,
    7 бо вийшли вони ради Ймення Його, нічого не взявши від поган.
    8 Отож, ми повинні приймати таких, щоб бути співробітниками правді.
    9 Я до Церкви писав був, але Діотреф, що любить бути першим у них, нас не приймає.
    10 Тому то, коли я прийду, то згадаю про вчинки його, що їх робить, словами лихими обмовляючи нас. І він тим не задовольнюється, а й сам не приймає братів, і тим, що бажають приймати, боронить, і вигонить із Церкви.
    11 Улюблений, не робися подібним до лихого, а до доброго: доброчинець від Бога, а злочинець Бога не бачив.
    12 Про Димитрія свідчили всі й сама правда. І свідчимо й ми, а ви знаєте, що свідчення наше правдиве.
    13 Багато хотів я писати, та не хочу писати до тебе чорнилом та очеретинкою,
    14 але маю надію побачити тебе незабаром, і говорити устами до уст.
    15 Мир тобі! Друзі вітають тебе. Привітай друзів пойменно! Амінь.