БібліотекаБогослужбові книжки, церковні піснеспіви

Мінея святкова. Частина I

Видання присвячується 2000-літтю Різдва Христового

На славу і честь Пресвятої, Єдиносущної, Животворчої і Нероздільної Тройці — Отця, і Сина, і Святого Духа видано цю книгу з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета для богослужбового вжитку в парафіях Української Православної Церкви.

Для свого становлення Українська Православна Церква потребує богослужбових книг українською мовою.

Видання присвячується 2000-літтю Різдва Господа Бога нашого Ісуса Христа.

Священний Синод Української Православної Церкви Київського Патріархату створив богословську комісію для перекладу Святого Письма і богослужбової літератури на чолі з Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом.

При підготовці до друку даної книги комісія взяла до уваги попередні видання українською та церковнослов’янською мовами.

Хвалімо Бога українською мовою!