БібліотекаМолитви

Молебень за перемогу в час нашестя варварів і навали чужинців

з Требника свт. Петра Могили 1646 року

Молебень за перемогу в час нашестя варварів і навали чужинців (з Требника свт. Петра Могили 1646 року) / Упорядкув., передм.: Ганна Куземська. — К.: Видавничий відділ парафії Св. Архистратига Михаїла, 2016. — 80 с.

Молебень — книжка у форматі PDF

Канон молебний до Пресвятої Богородиці (pdf) (українською мовою)

Полум’яна молитва наших святих пращурів як ніколи актуальна нині, в час війни. Тому й призначено це видання саме для практичного вжитку: молитви за перемогу! У церквах, у домівках, у військових частинах — скрізь.

Оригінальний текст молебню (в українській транслітерації) з Требника свт. Петра Могили 1646 року і паралельно — український переклад уперше дають нам змогу помолитися не лише рідною мовою, а й традиційною богослужбовою мовою всіх святих Руси-України Х–ХVІІІ ст. — мовою непереможною і справді священною.

З розгорнутої передмови читач дізнається багато цікавого та повчального, також знайде пояснення до цієї публікації.

Книжку адресовано священикам, капеланам, вірянам, усім, хто молиться за Україну та шанує святоотцівську спадщину.

Мужайся, і нехай кріпиться серце твоє,
і перемагай ворогів твоїх,
і уповай на Господа в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа.
Амінь.
(Благословення священика воїнові
з Требника свт. Петра Могили 1646 р.)

1. Передмова
  2. Вослідова́ніє моле́бнаго пíнія, піва́ємаго в наше́ствії ва́рвар і в нахожде́нії язи́ков
  3. Молебень за перемогу в час нашестя варварів і навали чужинців
  4. Примітки
1 відгук
to «Молебень за перемогу в час нашестя варварів і навали чужинців»
  1. Олена сказав:

Вкрай необхідний для читання віруючими «Молебень за перемогу в час нашестя варварів і навали чужинців» саме в наш час війни з окупантами-росіянами! ЩИРО ДЯКУЮ отцю Андрію!