БібліотекаНаші видання

Тополi ще тримають оборону. Поезія, живопис

Галина Редчук

Тополi ще тримають оборону. Поезія, живопис. — К.: Видавництво «Фенікс», 2009. — 288 с., 182 іл.

ISBN 978–966–651–725–1, УДК 821.161.2–1, ББК 84(4Укр)6–5, Р33

Чотири розділи — кожен з яких можна назвати окремою поетичною збіркою — розгортають перед читачем цілий світ надзвичайно цікавих і важливих спостережень Заслуженого вчителя України, викладача образотворчого мистецтва в опішнянському Колеґіумі мистецтв Галини Редчук. Вагома, афористична поезія обіймає широкий спектр злободенних і вічних питань, щедро напуває глибинною мудрістю справжнього педагога й митця, укоріненого в культуру рідної землі.

Кольорові альбоми з картинами Галини Редчук та світлини її повсякдення ніби відображають творчий і життєвий шлях автора, водночас доповнюючи зміст кожного розділу віршів.

Влучне слово, що торкається сокровенних струн людської душі, може бути близьким найширшому колу читачів.

@ Редчук Галина, вірші, живопис, 2009
@ Редчук Дмитро, макет, 2009