«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаМолитви

Молитви за Україну

Любов до Батьківщини — це велика чеснота. Не може любити Бога людина, яка не навчилася шанувати своїх батьків і свою Батьківщину. Добра дитина не кидає матір у стражданні й недолі і не перестає любити її. Такою ж має бути любов до рідної землі.

Благоговійно шанувати Богом дану нам Вітчизну, пізнавати серцем її страдницький шлях, її святих і святині, уболівати й молитися за неї, охороняти від знищення рідну мову та культуру — це наш святий обов’язок!

 1. Боже Великий, Боже Всесильний! Ми, грішні діти Твої, у покорі сердець наших приходимо до Тебе і схиляємо голови наші. Отче! Прости провини наші та провини батьків, дідів і прадідів наших. Прийми нині, благаємо Тебе, щиру молитву нашу і подяку нашу за безмежне милосердя Твоє до нас. Вислухай наші молитви і прийми благання сердець наших. Благослови нашу Батьківщину Україну, долю та щастя їй дай. Премилосердний Господи, усім, хто вдається до Тебе з благанням, милість Твою подай. Благаємо Тебе, Боже, за братів і сестер наших, за вдовиць, за сиріт, за калік і немічних, і за тих, хто Твого милосердя та допомоги Твоєї потребують.
  З’єднай нас усіх в єдину велику Христову сім’ю, щоб усі люди, як брати, славили величне ім’я Твоє завжди, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
 2. Господи, Спасителю наш предобрий! Ти по правиці Отця сидиш у славі несказанній, глянь же з висот лагідним оком на нашу Церкву, на народ Твій! Бо ж Твої ми, Владико, і просимо молитвами Пречистої Твоєї Матері, благаннями всіх святих українського народу дай нам єдності, дай любові і духа розуму, навчи прощати, щоб ми завжди і всюди прославляли пресвяте ім’я Твоє Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.
 3. Господи Боже наш, Ти вислухав Мойсея, коли він простягав до Тебе руки, і народ ізраїльський зміцнив на амаликитян, озброїв Ісуса Навина на битву й повелів сонцю спинитися. Ти й нині, Владико, почуй нас, що молимося до Тебе. Зміцни силою Твоєю побожний народ наш, благослови його справи, примнож славу його перемогою над ворогом, зміцни всемогутньою Твоєю правицею його державу, збережи його військо, пошли ангела Твого на зміцнення їх, подай їм усе, що просять для спасіння; примири ворожнечу і мир утверди. Пошли, Господи, невидиму правицю Твою, яка рабів Твоїх заступає в усьому. Бо Твоя є влада, Царство і сила, від Тебе допомогу всі приймаємо, на Тебе надію покладаємо і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Тропар св. рівноап. великому князю Руси–України Володимиру, глас 4.

Уподібнився ти купцеві, що шукає коштовних перлів, славнодержавний Володимире, на висоті престолу сидячи матері міст — Богом береженого Києва; випробовуючи і посилаючи до Царгорода, щоб пізнати православну віру, знайшов ти неоціненну перлину — Христа, що обрав тебе, як другого Павла і змив у святій купелі сліпоту душевну й тілесну. Тому святкуємо твоє успіння ми, люди твої. Молися, щоб спастися душам нашим.

Молитва за спасіння держави Української і втихомирення в ній розбрату і чвар між людьми

Господи Боже, Ісусе Христе, Спасителю наш! До Тебе припадаємо зі скорботним серцем і сповідуємося у гріхах і беззаконнях наших, що ними зранили Твоє милосердя і зачинили від себе щедроти Твої. Бо відступили від Тебе, Владико, і законів Твоїх не дотримуємося, і не робимо того, що заповідав Ти нам. Тому й уразив Ти нас безладдям і віддав на потоптання й зневаження ворогам нашим, і принижені ми більше інших народів, і зневагу й наругу терпимо від сусідів наших.

Боже Великий і Дивний, що вболіваєш за злобу людську, підводиш повалених і підіймаєш тих, що впали! Небесну Твою силу з неба народові нашому пошли, зціли рани душ наших і підійми нас із постелі немочі, бо вражені розслабленням стегна наші, бо хворі на неправду і породжуємо беззаконня. Вгамуй ворожнечу і розбрат в землі українській, віддали від нас заздрощі, чвари, зарозумілість, злочинність, пияцтво й розпалення пристрастей, попали в серцях наших терна нечистоти, непримиренности й озлоблення, щоб полюбили ми один одного і, як одне ціле, перебували в Тобі, Господі і Владиці нашому, як і вчив і заповідав Ти нам. Помилуй нас, Господи, помилуй нас, бо сповнилися ми приниження і негідні очей своїх на небо звести. Згадай милості, що їх явив Ти отцям нашим, переміни гнів Твій на милість і дай нам поміч у скорботі. Молить бо Тебе Церква Твоя молитвами святого рівноапостольного князя Володимира і блаженної великої княгині Ольги, святих благовірних князів-страстотерпців Бориса, Гліба та Ігоря, митрополитів Київських: Михаїла, Іларіона, Макарія, Петра (Могили); святих митрополитів Феодосія Чернігівського, Димитрія та Арсенія Ростовських, Інокентія та Софронія Іркутських, Іоасафа Білгородського, Іоана та Павла Тобольських, які за Україну страждали; святого великомученика Юрія Побідоносця, великомучениці Варвари, святі мощі якої у благословенному Богом Києві перебувають, преподобномученика Афанасія, ігумена Берестейського, Миколи, князя Луцького, Макарія Канівського, Феодора, князя Острозького, преподобних отців наших Антонія і Феодосія та всіх чудотворців Києво-Печерських, преподобного Іова, ігумена Почаївського, преподобних Іова та Феодосія, ігуменів Манявських, святої Юліанії, княжни Ольшанської, всіх святих, на землі Українській прославлених, а особливо Пресвятої Богородиці і Вседіви Марії, Яка з древніх часів покривала і захищала Своїм святим омофором країну нашу.

Врозуми народ український, а особливо тих, хто при владі стоїть, про Церкву нашу помісну Православну, Україну і весь народ добре дбати та державність відстоювати. Силою Хреста Твого зміцни державу і воїнство наше та захисти від підступів ворожих. Піднеси людей розуму й сили і постав на служіння Вітчизні нашій, а нам усім дай духа мудрости і страху Божого, духа міцности й благочестя і даруй кожному вогонь любові до матері нашої України — єдиної і неподільної.

Господи, до Тебе вдаємося, навчи нас чинити волю Твою, бо Ти Бог наш, бо в Тобі джерело життя і в світлі Твоєму побачимо світло. Подай милості й щедроти Твої народу українському, щоб ми славили святе ім’я Твоє з Отцем і Святим Духом на віки віків. Амінь. 

9 відгуків
to «Молитви за Україну»
 1. […] ДЖЕРЕЛО: «Наша Парафія», офіційний сайт парафії Св. Архистрати… […]


 2. […] Всі бажаючі можуть знайти молитви за Україну за даним посиланням […]


 3. Natalia сказав:

  Дякую за таку чудову підбірку молитв за Україну! І сама їх читаю, і друзям розіслала.


 4. snow сказав:

  Дякую за чудові молитви. Помолимося за нашу неньку Україну!


 5. andriy сказав:

  ІСХС+Nika! СпасиБоже нас!


 6. Володимир сказав:

  Молитва за Україну та звільнення від неправедної влади.

  Визволь нас, Господи, від людини лихої, бережи нас від насильників, що в серці своїм замишляють злі речі, що війни щодня викликають! Вони гострять свого язика, як той вуж, отрута гадюча під їхніми устами!

  Боже слави моєї, не будь мовчазливий, бо вороги порозкривали на нас уста нечестиві та пельки лукаві, язиком неправдивим говорять! І вони оточили нас словами ненависті та без причини на нас воюють, віддають злом за добро і ненавистю за любов. Постав же над ними нечестивого і по правиці їх сатана хай стане! Як будуть судитись хай вийдуть винними, молитва ж їх бодай стала гріхом! Хай дні їх будуть короткі та інші маєток їх заберуть! Бодай діти їх стали сиротами, а жінки вдовами! І хай діти їх все мандрують та жебрають і просять у тих, хто їх руйнував! Бодай їм тенета розставив лихвар на все, що їхнє і розграбують чужі їх працю! Щоб до них ніхто милосердя не виявив і бодай не було їх сиротам милості! Щоб на знищення стали нащадки їхні, бодай було скреслене в другому роді ім’я їхнє! Беззаконня батьків їх хай пам’ятається в Господа і не стирається гріх матері! Нехай будуть вони перед Господом завжди, а Він вирве з землі їхню пам’ять, ворог бо не пам’ятав милосердя чинити і переслідував людину убогу та бідну, та серцем засмучену, щоб убивати її!

  Полюбили вони прокляття, бодай же на них воно надійшло! І не хотіли благословення, щоб воно віддалилось від них! Зодягнули вони прокляття, немов свою одіж, просякло воно, як вода в їх нутро та в кості мов олива! Бодай воно стало за одежу в яку зодягнуться і за пояс, що завжди ним підпережуться! Це заплата від Господа тим, хто на нас наговорює зло!

  Господи, Владико мій, сило спасіння, що в день бою покрив наші голови, не виконай, Господи, бажань безбожного, не здійсни його задуму! Бодай голови не піднесли всі ті, хто нас оточив, бодай зло їхніх уст їх покрило! Хай присок на них упаде, нехай кине Він їх до огню, до провалля, щоб не встали вони!…

  Судися, о Господи, з тими, хто судиться з нами, воюй з тими, хто з нами воює, візьми малого й великого щита і встань нам на допомогу! Дістань списа і дорогу замкни напасникам, скажи до свого народу: Я спасіння твоє! Нехай засоромляться й будуть поганьблені ті, хто чатує на нас, хай відступлять назад і посоромляться ті, хто лихо нам замишляє. Бодай вбрались у сором та в ганьбу, хто рота свого розкриває на нас!

  Хай співають та звеселяються ті, хто бажає правоти, і нехай кажуть завжди: Хай буде великий Господь, що миру бажає Своєму народові! А язик мій звіщатиме правду Твою і славу Твою кожен день! Амінь!


 7. надія реник сказав:

  Спаси нас Господи, тільки молитва і віра, надія і любов нам допоможуть. Бог любить нас, якщо Бог з нами, то хто може здолати нас!


 8. Мила сказав:

  Господи спаси и сохрани нашу Украину!!! Умоляю!


 9. Микола сказав:

  Господи, змилуйся над українським народом, зупини війну, скинь кремлівських супостатів, пішли Святого Архангела Михаїла, щоб привів наших воїнів до перемоги


Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору