БібліотекаКниги, брошури

Хрещення: що потрібно знати кожному

На честь 1025-ліття
Володимирового Хрещення Руси-України
видано цю брошуру з благословення
Святійшого Патріарха Київського
і всієї Руси-України Філарета

Для всіх, хто бажає хреститися чи хрестити дітей у православну віру, а також для тих охрещених, хто раніше не мав змоги пізнати своєї віри.

Текст подано у формі питань і відповідей.

Видання парафії св. Арх. Михаїла, Київ, Пирогів (настоятель — прот. Андрій Власенко)
і парафії св. вмч. Димитрія Солунського, Київщина, с. Бузова (настоятель — прот. Богдан Тимошенко)
.

Надруковано за ухвалою редакційного комітету Видавничого відділу Київської Патріархії
(протокол № 24} від 4 вересня 2013 року)

Хрещення: Що потрібно знати кожному / Упоряд. — Ганна Куземська. — К.: ЗАТ «ВІПОЛ», 2013. «— 36 с.

Загальна редакція:

• митр. прот., канд. богосл. наук Андрій Власенко,
  • митр. прот., канд. богосл. наук Богдан Тимошенко,
  • свящ. Олександр Васильєв.

Упорядник — Ганна Куземська.

Брошуру впорядковано на основі видань:

• Закон Божий: Підручник для сім’ї та школи. / Протоієрей Серафим Слобідський. — К.: Вид. відділ УПЦ Київського Патріархату, 2005.
  • Настольная книга священнослужителя. Т. 4. — М.: Изд. отдел Московского Патриархата, 1993.
  • Митр. прот. Богдан Тимошенко. Таїнство хрещення у питаннях і відповідях. — http://hram.in.ua (Розділ «Хрещення»).
  • Перлини східних отців / зібрав о. Юліан Катрій, ЧСВВ. — Львів, 1998.
  • Куземська Г. Дорога додому: Православна читанка. Вид. 3-тє. — К.: Фенікс, 2010.

Зміст