БібліотекаКультура, наука

Перша панахида по Максиму Березовському

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет благословив поминати Максима Березовського на церковних заупокійних службах.

Це перемога Божественної та історичної справедливості; перемога над злом, байдужістю, невдячністю, забуттям; перемога Церкви Христової над безнадією та смертю.

Дякуємо передусім нашому Патріархові за його зважені рішення, незмінно керовані милосердям і любов’ю.

Дякуємо всім парафіям, які збирали підписи, уболіваючи за долю геніального молитвоспівця.

Дякуємо всім, хто долучив свій голос до цієї вікопомної перемоги.

Дякуємо за вашу любов і турботу!

Все, що ви зробили для збідованого вашого ближнього — те зробили для Самого Христа.

У суботу 14 серпня, на свято мучеників Маккавеїв, о 12.30
відбудеться перша панахида

по Максиму Березовському

у храмі Св. Арх. Михаїла (Київ, Пирогів)
(Їхати від метро Дружби народів маршруткою № 172 (3), від Либідської — №№ 172 (3), 156 до Музею просто неба.
Вхід усім, хто йде в церкву, безкоштовний.)
Запрошуємо всіх на молитву

18 липня 2009 року наша парафія опублікувала лист до Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з проханням благословити церковне поминання раба Божого Максима Березовського. У березні цього ж року видавничо-просвітницький відділ Парафії видав брошуру «Помолися за них, Україно! Максим Березовський. Артем Ведель», де висвітлено долі двох геніальних українських композиторів. У кінці минулого року наша парафія випустила два ліцензійних компакт-диски духовних творів Максима Березовського та Артема Веделя у виконанні видатних українських хорів «Відродження» та «Київ». Низку творів митців — ноти та звукові файли — опубліковано на сайті нашої парафії.