«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаМолитви

Акафіст покаянний жінок, що загубили дітей в утробі своїй

Вступні молитви

В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.
Боже, будь милостивий до мене грішного.
Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері і всіх святих помилуй нас. Амінь.
Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.

Царю Небесний, Утішителю, Душе істини, що всюди єси і все наповняєш, Скарбе добра і життя Подателю. Прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси, Благий, душі наші.

Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас (тричі).
Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
Пресвятая Тройце, помилуй нас. Господи, очисти гріхи наші, Владико, прости беззаконня наші, Святий, зглянься, і зціли немочі наші імені Твого ради.
Господи, помилуй (тричі).
Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Отче наш, що єси на небесах. Нехай святиться ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні. І прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим. І не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Амінь.

Господи, помилуй (12 разів).
Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Прийдіть, поклонімось Цареві нашому, Богу.
Прийдіть, поклонімось і припадімо до Христа, Царя нашого, Бога.
Прийдіть, поклонімось і припадімо до Самого Христа, Царя і Бога нашого.

Псалом 50

Помилуй мене, Боже, з великої милости Твоєї, і з безмежного милосердя Твого прости провини мої. Особливо обмий мене від беззаконня мого і від гріха мого очисти мене. Бо беззаконня моє я знаю, і гріх мій повсякчас переді мною. Проти Тебе єдиного я згрішив і лукаве перед Тобою заподіяв, отже праведний Ти в словах Твоїх і справедливий у присуді Твоїм. Ось бо в беззаконні зачатий я, і в гріхах породила мене мати моя. Бо Ти істину полюбив єси, невідоме і таємне мудрости Твоєї явив Ти мені. Окропи мене іссопом – і очищуся, обмий мене – і стану білішим від снігу. Дай мені почути радість і веселість, і зрадіють кості упокорені. Відверни лице Твоє від гріхів моїх і прости всі беззаконня мої. Серце чисте створи в мені, Боже, і духа правди віднови в нутрі моєму. Не відкинь мене від лиця Твого і Духа Твого Святого не відійми від мене. Поверни мені радість спасіння Твого і Духом могутнім укріпи мене. Навчатиму беззаконників шляхів Твоїх, і нечестиві навернуться до Тебе. Визволи мене від вини кривавої, Боже, Боже спасіння мого, і язик мій радісно славитиме правду Твою. Господи, відкрий уста мої, і язик мій сповістить хвалу Твою. Бо коли б Ти жертви забажав, приніс би я: всепалення Ти не бажаєш. Жертва Богові – дух сокрушенний, серця сокрушенного і смиренного Ти не відкинеш. Ущаслив, Господи, благоволінням Твоїм Сіон, і нехай збудуються стіни Єрусалимські. Тоді буде угодна Тобі жертва правди, приношення і все палення, тоді покладуть на жертовник Твій тельців.

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
Алилуя, алилуя, алилуя, слава Тобі, Боже (тричі).
І читаємо акафіст

Акафіст

Кондак 1

Агнче Божий, що взяв гріхи світу, почуй стогін мій і скорботу серця мого прийми, візьми мій важкий тягар гріхів. Ти поніс наші немочі, прийми мене, що в покаянні вдаюся до Тебе, молюся і з глибини душі взиваю:
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене, пропащу.

Ікос 1

Боже і Господи! Я творіння Твоє, але горе мені, бо в раю вчинений Адамів гріх живе в мені і в тілі моєму, і, неначе раба, завжди старанно підкоряюся йому, нині ж молюся до Тебе:
Помилуй мене, Творче світу вишнього;
Помилуй мене, Сотворителю єства нижнього;
Помилуй мене, Владико сил Небесних;
Помилуй мене, Управителю творінь тілесних;
Помилуй мене, всього світу Сотворителю;
Помилуй мене, що приношу Тобі сльози за гріхи мої;
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене, пропащу.

Кондак 2

Владико Всемилостивий, як така мерзенна грішниця, як я, наважується приступити до Тебе з молитвою своєю, що зневажила заповідь Твою, яку дав Ти мені через Мойсея, пророка Твого: не вбивай. Я ж убивця найжорстокіша, й горе мені, бо подібна норовом до змії, яка хоч на малий час дає дітям своїм побачити світло, тоді ж пожирає, але я, окаянна, немилосердно позбавила своїх діток не тільки чуттєвого, але – найголовніше ‑ істинного Світла, Господа нашого Ісуса Христа, що в таїнстві хрещення всіх просвічує; й заради тимчасового тілесного спокою уникаючи багатодітності, ще в утробі своїй вбила. Тому я, потьмарена цими й безліччю інших гріхів, надіючись лише на милість милосердя Твого, наважуюся взивати до Тебе: Алилуя.

Ікос 2

Слова життя вічного відкинувши, Господи, від юності моєї аж до цієї години завжди чинила волю серця мого, нині ж в покаянні кличу Тебе, Всещедрий Спасе мій:
Помилуй мене, в беззаконнях зачату;
Помилуй мене, у гріхах народжену;
Помилуй мене, що заповіді Твої не зберегла;
Помилуй мене, позбавлену Твоєї благодаті;
Помилуй мене, що не дбаю про спасіння своє;
Помилуй мене, що потрапила в пастку пристрастей;
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене, пропащу.

Кондак 3

Добре і хороше жити братам у згоді та один одного любити, як заповідав Ти нам, Спасе наш, бо той, хто гнівається на брата свого, ‑ вбивця. Я ж гнівом своїм перевершила всіх од віку народжених, навіть убивць, жертви яких були різного віку, прожили життя, та з різних причин були його позбавлені. Я ж, окаянна, позбавила життя тих, які ще тільки отримали час на життя від Тебе, життя Подателя, але я в безумстві своєму безжалісно відняла його ще в утробі моїй, без страху Божого відкидаючи волю Твою і благословенний Тобою дар дітонародження. Я зухвало вирвала з творчих рук Твоїх невинних дітей моїх і перед очима Твоїми вбила їх не соромлячись. Але доля їхня в правиці Твоїй, а гріх мій завжди переді мною. Тобі Єдиному каюся й молю Тебе, Милосердний: направ ноги мої на путь покаяння, щоб я з усіма грішниками, що покаялися, співала Тобі: Алилуя.

Ікос 3

Єдиний, що знаєш неміч людської природи, знаєш всі гріхопадіння мої, гріхів молодости моєї не згадуй і від таємних моїх очисти мене, що взиваю до Тебе:
Помилуй мене, велику грішницю;
Помилуй мене, закону Божого переступницю;
Помилуй мене, завіту Твого порушницю;
Помилуй мене, що Тобі, Владиці моєму, злом за добро відплатила;
Помилуй мене, що в покаянні приходжу до Тебе в одинадцятий час;
Помилуй мене, мерзенну дітовбивцю;
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене, пропащу.

Кондак 4

Життя Подателю, Царю Небесний, прийди і вселися в мене, гріхами осквернену, і очисти мене від усякої скверни, і спаси, Милосердний, душу мою, щоб спасенна я взивала до Тебе: Алилуя.

Ікос 4

Заблудлу, як ягня загибле, відшукай мене, рабу Твою, Боже мій, що віддалилася від заповідей Твоїх у непрохідні хащі пристрастей і свавілля, спаси мене, недостойну, що з теплотою сердечною молюся, голошу, волаю до Тебе:
Помилуй мене, свавільними гріхами обтяжену;
Помилуй мене, пристрастями потьмарену;
Помилуй мене, гордістю зачаровану;
Помилуй мене, заздрістю висушену;
Помилуй мене, неправдою сповнену;
Помилуй мене, Ти, що не хочеш смерти грішника;
Помилуй мене, зухвалу вбивцю дітей моїх;
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене, пропащу.

Кондак 5

О Всемогутній Боже мій! Там, де Ти хочеш, перемагаються закони природи; подолай гріховне начало, що живе в мені, його силу, що тягне мене до гріха, бо ти Творець всього й Сотворитель єства. Божественною Твоєю благодаттю духа правди віднови в утробі моїй, не відкинь мене від лиця Твого, і Духа Твого Святого не відійми від мене, і зітри смертну печать дітовбивці, що правдиво наклав на душу мою правосуддям Твоїм за порушення шостої заповіді закону Твого: не вбивай. Віднови знову, гріхами моїми розірваний, Твій вічний із нами завіт, Господи, і відроди мої колишні чесноти, що через гріх загинули, щоб безборонно співала Тобі: Алилуя.

Ікос 5

Хто згрішив будь-коли так, як згрішила я, окаянна, якого тільки гріха не вдіяла, якого зла не поклала на думку в душі моїй, але з розчуленим серцем та зі сльозами приходжу до Тебе, Всещедрий Господи, взиваючи:

Помилуй мене, невірну рабу Твою;
Помилуй мене, закам’янілу гріхами;
Помилуй мене, що ненавиджу ближнього;
Помилуй мене, що ображаю словом і ділом;
Помилуй мене, душею і тілом осквернену;
Помилуй мене, обпалену совістю;
Помилуй мене, дітовбивцю, подібну до Ірода;
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене, пропащу.

Кондак 6

Промінням благодати Твоєї, Господи, просвіти одіяння душі моєї, Світлодавче, і спаси мене, щоб радіючи, співала Тобі: Алилуя.

Ікос 6

Велике множество провин моїх, Христе, і наче морок ночі, все життя моє, але відганяючи відчай надією на милосердя Твоє, Спасе мій, як Давид, взиваю до Тебе:
Помилуй мене, що в лінощах все життя своє прожила;
Помилуй мене, що про молитву за гріхи не дбала;
Помилуй мене, невдячну за Твої великі настанови про покаяння;
Помилуй мене, що закону Твого не шанувала і заповідей Твоїх не зберегла;
Помилуй мене, бо світ і те, що в світі, возлюбила;
Помилуй мене, що в марноті всі дні життя мого прожила;
Помилуй мене, бо наслідуючи закони світу цього і погребувавши благословенним Тобою дітонародженням, дітовбивство вчинила;
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене, пропащу.

Кондак 7

До неба зводжу очі мої до Тебе, Слово Боже, але тлінне єство моє притягує мене до низу, Спасе мій. О Сотворителю неба, і землі, й усього, що в них! Підведи мене до вишнього, щоб мені мислити й діяти, щоб завжди переможним серцем і устами співати Тобі: Алилуя.

Ікос 7

Маю око лукаве і сповнене всякої нечистоти, що завжди облещується оманою світу цього, тому молюся до Тебе, Всеблагий: відверни очі мої, щоб не бачити їм суєти, щоб молитовно кликати Тебе:
Помилуй мене, що прагну вірно Тобі послужити;
Помилуй мене, що бажаю вклонитися Тобі в дусі й істині;
Помилуй мене, що сльози покаяння мого, як жертву за гріхи мої, до Тебе приношу;
Помилуй мене, що благаю в Тебе прощення за вбивство дітей моїх;
Помилуй мене, що сподіваюся від Тебе визволення від пристрастей моїх;
Помилуй мене, що вельми плачу про тяжкі й смертні гріхи мої;
Помилуй мене, вбивцю, що підлягає Божому й людському судові;
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене, пропащу.

Кондак 8

Помилуй мене, Господи, Спасе мій, що прийшов у світ грішників спасти, між якими я найгидкіша. Але молюся до Тебе, Всемилостивий Боже мій: прихилися на милість милосердя Твого, почуй зітхання серця мого, прийми джерела сліз моїх, теплі душевні молитви, Спасителю душі моєї, щоб співала Тобі: Алилуя.

Ікос 8

Злі розбійничі помисли напали на мене, приспавши совість мою. Горе мені, бо через скверну гріхів моїх, коли здійснила я дітовбивство, позбулася світлої одежі, що дана мені у святім Хрещенні. Нагою досі перебуваю від чеснот, тому сильно прагну підвести вгору очі мої, що донизу прихилилися через безліч лютих беззаконь, перед Тобою вчинених, Господи, і так взиваю до Тебе:
Помилуй мене, що смертний гріх вчинила;
Помилуй мене, що й досі у гріхах клякну;
Помилуй мене, всякої мерзоти сповнену;
Помилуй мене, протиприродними пороками заплямовану;
Помилуй мене, що чистоту дівства свого не зберегла;
Помилуй мене, бо благочестивого материнства себе позбавила;
Помилуй мене, що дитину з утроби своєї дочасно викинула;
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене, пропащу.

Кондак 9

Даруй мені потоки сліз, Боже мій, щоб плакала про гріхи мої, і так втішаючись, взивала: Алилуя.

Ікос 9

Тіло своє осквернила таємницями бридкими, душу свою потьмарила безсоромними ділами моїми: немічне тіло, немічна й душа моя. До Тебе, Єдиного Незлопам’ятливого, Милосердного Судді й Бога мого вдаючись, молюся:
Помилуй мене, вбивцю, бо спогад про долю загублених діток моїх наводить на мене жах, трепет і невимовний подив, як Ти, Милосердний Господи і Судде Найсправедливіший, терпиш і добродієш мені, що до пекла вселилася, навіть до цього дня й часу, всіляко покаяння мого чекаючи;
Помилуй мене, що неодноразово обіцяла виправитися, але знову повертаюся до гріхів, наче пес на свою блювотину;
Помилуй мене, що велике число вбивств учинила;
Помилуй мене, бо без страху Божого й материнської любови, з лютістю дикого звіра дітей своїх розшматувала;
Помилуй мене, бо з волі своєї гріхи свої чинила;
Помилуй мене, що дух свій мерзенними помислами осквернила;
Помилуй мене, бо гріховне життя своє й до цього дня проваджу;
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене, пропащу.

Кондак 10

Поранилася принадами світу цього і схилила коліна перед ним, обравши шлях мерзенного закону його, що веде до погибелі, забувши обітниці свої, які давала я при святім Хрещенні, й один за одним вчинивши лихі злочини, які тільки підказував мені світ, я, врешті, досягла вершини смертних гріхів – дітовбивства. Але Батьківські обійми відкрий мені, Боже мій, доки на кінець життя мого жертву хвали принесу Тобі, викликуючи: Алилуя.

Ікос 10

Хижаки, вбивці, злодії та усі нерозкаяні грішники Царства Божого не наслідують. Я ж усілякою неправдою й мерзенними гріхами осквернила тіло й душу свою, тим то ради цього душевного нещастя мого, вдаючись, кличу Тебе:
Помилуй мене, в Новому Завіті благодатного Царства Твого народжену;
Помилуй мене, в Церкві, що Ти сотворив, воцерковлену;
Помилуй мене, дарами Духа Святого запечатану;
Помилуй мене, Твоїми Пречистим Тілом і Животворчою Кров’ю окормлену;
Помилуй мене, в Христа охрещену, в Христа зодягнену;
Помилуй мене, що всі оці добродійства відкинула і порочне життя обрала;
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене, пропащу.

Кондак 11

Духа чистоти даруй мені, Господи і Владико життя мого, бо від самої юності моєї позбавлена чеснот, всю себе віддала в неволю пристрастям, дух і душу осквернила й тіло розтлила. Боже щедрот і милосердя! Не погордуй очистити мене, таку мерзенну грішницю, бо я Твоє створіння, помилуй мене, й очисти від усякої скверни тіла й духу, і сподоби мене сміливо співати Тобі: Алилуя.

Ікос 11

Сподівання серця мого, що надіється на Тебе, не відкинь, Господи, й не посороми мене перед ангелами й людьми на Страшному Суді Твоєму, не осуди мене тоді за діла мої, але з милости Твоєї прости всі гріхи мої, що взиваю до Тебе:
Помилуй мене, що маю серце нечисте;
Помилуй мене, бісівським полоном поневолену;
Помилуй мене, в гріхах народжену, в Хрещенні омиту, але знову, неначе свиня, беззаконням заплямовану;
Помилуй мене, що маю гнійні рани гріхопадіння душі моєї;
Помилуй мене, що впала у відчай та смуток від тяжких і смертних гріхопадінь моїх;
Помилуй мене, що всякий гріх сотворила і всякого покарання достойна;
Помилуй мене, Сотворителю мій, і в покаянні прийми мене, пропащу;
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене, пропащу.

Кондак 12

Безмежністю любови Твоєї, Боже мій, покрий усі гріхи та беззаконня мої, приймаючи покаяння моє, щоб з любови до Тебе завжди взивала: Алилуя.

Ікос 12

Юність моя пройшла в безумстві моєму, все життя моє прожила я в гріхах, лінощах та недбалості про покаяння, але старість моя жахом смерти та неминучістю Суду Твого приведе мене до каяття. Не відкинь мене, Спасителю мій, що в одинадцятий час приходжу до Батьківських обіймів Твоїх та в покаянні кличу:
Помилуй мене, Боже мій, Триєдиний природою;
Помилуй мене, Господи, милосердям предивний;
Помилуй мене, Владико, до гріхів наших довготерпеливий;
Помилуй мене, Царю Святий, що немочі зцілюєш;
Помилуй мене, Велелюбний, що запеклих грішників Своєю любов’ю зігріваєш;
Помилуй мене, Всемогутній, що поніс немочі наші;
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене, пропащу.

Кондак 13

(читаємо тричі)

Знамення Сина Чоловічеського має з’явитися на небесах в день страшного другого пришестя Судді живих і мертвих, Сина Божого, ‑ Пречесний і Животворчий Хрест. Тоді заплачуть усі народи землі. О Ісусе Христе, Спасителю й Судде наш і всіх Царю! Даруй мені раніше цього дня сльози покаяння, щоб з теплотою плакала я про злі мої й згубні діла, якими душу мою занапастила й Пречисту Кров Твого Завіту гірко образила! Щоб тоді ж із ангелами й з усіма святими й праведними співала Тобі: Алилуя.
Потім знову читаємо ікос 1-й та кондак 1-й

Молитва 1-ша

О Владико Господи Ісусе Христе, Сину Божий! Ти з безмірної Твоєї благости заради нас людей і заради нашого спасіння тіло прийняв, і був розп’ятий, і похований, і Твоєю Кров’ю оновив понівечену гріхом природу нашу. Прийми покаяння і від мене, грішної, та вислухай слова мої: згрішила я, Господи, згрішила проти неба і перед Тобою словом, ділом, душею, тілом і думкою розуму мого, порушила заповіді Твої, не послухала Твоїх повелінь, прогнівила благість Твою, Боже мій. Але Твоїм творінням бувши, не втрачаю надії на спасіння, але до безмірного Милосердя Твого сміливо приходжу й молюся до Тебе: Господи, дай мені в покаянні серце сокрушенне, прийми мою молитву і дай мені думку добру, дай мені намір сповідання гріхів моїх, дай мені сльози розчулення, Господи, дай мені з благодати Твоєї покласти добру основу. Помилуй мене, Боже, помилуй мене, пропащу, й пом’яни мене, грішну рабу Твою у Царстві Твоєму, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва 2-га

О Боже, Наймилосердніший Ісусе Христе, Викупителю грішних! Заради спасіння роду людського Ти покинув преславні Небеса й оселився в цій долині плачу. Ти прийняв на божественні плечі Твої наші немочі й поніс наші страждання. Ти, о Страдниче Святий, поранений був за гріхи наші й терпів муки за беззаконня наші. Тому й ми, Чоловіколюбче, підносимо до Тебе наші смиренні моління: прийми їх, Премилосердний Господи, прихилися до немочів наших і гріхів наших не згадуй, відверни від нас гнівний намір помститися за гріхи наші.
Ти, що Всечесною Твоєю Кров’ю оновив понівечену гріхом природу нашу, онови, Господи Ісусе Христе, Спасителю наш, і нас, підпалих тлінню гріховному, і розрадь серця наші радістю всепрощення Твого. Зі стогоном і безмірними сльозами розкаяння вдаємося до Твого Божественного милосердя: очисти всіх нас, Боже наш, Божественною Твоєю благодаттю від усіх неправд, беззаконь життя нашого. Нехай у святині Твого Чоловіколюбства прославимо всесвяте ім’я Твоє, з Отцем, і Преблагим, і Животворчим Твоїм Духом, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитви до Пресвятої Владичиці Богородиці

Милосердя двері відкрий нам, Благословенна Богородице, щоб ми, на Тебе надіючись не загинули, а від усякого лиха Тобою визволилися, Ти бо єси спасіння роду християнського.

Радуйся, Єдина Пречиста Мати Єдиного Сотворителя, Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа! Будь мені Заступницею в день страшного випробування, коли стану перед Престолом Нелицемірного Судді, щоб вогненної муки позбавлена була я молитвами Твоїми, Єдина Благословенна.
Пресвятая Богородице, спаси нас!

Закінчення молитовного правила

Достойно є, і це є істина, славити Тебе, Богородицю, завжди Славну і Пренепорочну, і Матір Бога нашого. Чеснішу від херувимів, і незрівнянно славнішу від серафимів, що без істління Бога Слово породила, сущу Богородицю, Тебе величаємо.
Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
Господи, помилуй (тричі).
Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері і всіх святих помилуй нас. Амінь.

Ці молитви можна читати у будь-який день і час, додаючи їх до ранішніх та вечірніх молитов, або окремо. Для цього краще спитати благословення у священика

Молитва жінки до Милосердного Господа про дітей, загублених в утробі

Пом’яни, Чоловіколюбний Господи, душі спочилих рабів Твоїх, немовлят, які в утробі матерів померли раптово або від випадкових дій, або від важкого народження, або від якоїсь необережності, або свідомо були загублені і тому не прийняли Святого Хрещення.
Охрести їх, Господи, в морі щедрот Твоїх і спаси невимовною Твоєю милістю, а мене, грішну рабу Твою (ім’я), що заподіяла вбивство немовляти в утробі моїй, прости й не позбав Твого милосердя. Амінь.
Боже, будь милостивий до мене, грішної.
Господи, помилуй дитя моє, що померло в утробі моїй, за віру й сльози мої, заради милосердя Твого, Господи, не позбав його Твого божественного світла.

Так молитися все життя…

Молитва покаянна за вчинені аборти

Дякую Тобі, Господи, що зараз, поки ще не пізно, усвідомила я свій смертний гріх дітовбивства. Дякую, що відкрився в серці моїм невимовний жаль про загублені душі діток моїх. Не має мені віднині ні втіхи, ні виправдання, ні спокою. Але, Господи Милосердний, не допусти мене до відчаю; спокутою цього смертного гріха мого прийми волання моє, стогін та гіркі сльози покаяння. Амінь.

Молитва вагітної жінки, яку спокушають думки про вчинення аборту

Господи, Ти благословив по законам природи жінкам народжувати дітей. Ось я вагітна, але ближні мої та знайомі спонукають мене до вчинення злочину дітовбивства. Укріпи мою душу, Милосердний, збережи зачатий в утробі плід мій, віджени від мене слабкодухість та пом’якши злі серця ближніх моїх.
Боже, Спасе мій, подай мені твердість і поміч, коли прийде час народити дитинку мою, яку віднині вже полюбила я, поможи виховати її в добрі й любові, зростити гарним християнином на славу Пресвятого Імени Твого та на служіння Церкві Твоїй святій. Амінь.

Молитва до Пресвятої Богородиці про не вчинення аборту

О Пресвята Владичице моя Богородице, чадолюбива Мати роду християнського!
Нехай не буде вчинено беззаконня над немовлятами, яких матері носять під серцем, нехай полишать вони молитвами Твоїми думки про вбивство дітей своїх, адже вони є дітьми Божими, заради них Син Твій, Господь наш Ісус Христос зійшов з небес, і перетерпів страждання та смерть, і воскрес, щоб воскресити і цих дітей до життя вічного.
Згадай, Пречиста, як носила Ти Передвічний Плід Твій в утробі Своїй та раділа цьому, ‑ нехай зрадіють батьки і цим діточкам.
О Владичице, як Отець Небесний послав ангела Свого до праведного Йосифа, коли Ірод захотів вбити Сина Твого, так і Ти пошли ангела до батьків немовляти, щоб не спричинили йому смерти.
О Благословенна між жонами, подай радість батьківським серцям, нехай буде їм розрадою дитя це, нехай не загине раніше народження.
Мати Божа, помилуй вагітних жінок, нехай розрішаться вони від плоду свого в час свій та перебувають в мирі Божому і здоров’ї.
Ти ж будь усім нам Заступницею перед Богом по всі віки. Амінь.

Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору