БібліотекаМолитви

Молитовник ЗА СПОЧИЛИХ

ВИДАНО З БЛАГОСЛОВЕННЯ СВЯТІЙШОГО ПАТРІАРХА КИЇВСЬКОГО І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ ФІЛАРЕТА
Акафісти, канон, літія, заупокійні молитви, 17-а кафизма

1. Як молитися за спочилого
  2. Молитви за новопреставлених
  3. Акафіст за спочилого
  4. Акафіст за всіх спочилих
  5. Чин літії, що звершує мирянин
  6. Короткі молитви за спочилого
  7. Заупокійні молитви
  8. 17-та кафизма Псалтиря
Успіння Пресвятої Богородиці

• Намагаймося що є сили допомагати спочилим: замість сліз, замість ридань, замість розкішних гробниць — нашими за них молитвами, милостинями та пожертвами, щоб таким чином і їм, і нам отримати обіцяні блага.

• Є можливість полегшити покарання померлого грішника. Якщо часто будемо творити за нього молитви та роздавати милостиню, то хоч би сам він був і недостойний, Бог почує нас.

• Подякуй Тому, Хто взяв, і прикрасиш того, хто відійшов.

/Свт. Іоан Золотоустий (†407)/.

Парафія Св. Архистратига Михаїла, Музей просто неба, Київ, Пирогів, 2009 Моб. т.+380-67–11–909–73 або +380-95–388–29–16 — Віктор Сергійович Куземський, http://www.parafia.org.ua/
Віддруковано у ЗАТ «ВІПОЛ». 03151, Київ, вул. Волинська, 60. Зам. №9–352К. Свідоцтво про внесення до Державного реєстру серія ДК №752 від 27.12.2001 р.

Молитовник за спочилих
Брошуру видано видавничим відділом нашої парафії у 2009 році. Формат: 145х215мм, 52 сторінки.

Придбання видань «Нашої Парафії»:
Звертайтеся за тел. +380-67–11–909–73 або +380-95–388–29–16 — Віктор Сергійович Куземський, drukar@parafia.org.ua.

2 відгуки
to «Молитовник ЗА СПОЧИЛИХ»
  1. Володимир сказав:

Благослови, Господи, всіх, хто долучився до видання цього молитовника за спочилих. Поки не придбав його, не мав уявлення про те, що є відповідний канон, акафіст і літія. Тепер я озброєний молитвою і можу надавати молитовну допомогу своїм покійним рідним і близьким. Дякую.