БібліотекаХристиянство: віровчення та традиції

Іван Кудла. Живімо Словом

Спас Вседержитель. Ікона з церкви св. Арх. Михаїла, Київ, Пирогів

Сучасна сімейна людина, живучи в гамірному місті, може наблизитися до Бога, до Його невимовної тиші, таємниці буття і мудрості, до глибин покаяння, що відкривають Царство Боже…

Саме про це аудіокнижка православного львів’янина Івана Кудли.

Це книжка цілюща. Животворчі слова святих отців, біблійні істини, авторські вірші та роздуми богословів — усе це багатство духовного світу з’єднано в єдину цілісну оповідь, яку не втомлюєшся слухати, яка умиротворює серце, оживляє пригнічений марнотою розум, наповнює душу справжнім диханням нетлінних цінностей. Та й самий мирний, добрий голос виконавця-упорядника і та безпосередність непрофесійного запису — усе це створює враження не акторської праці, а зустрічі зі справжнім близьким другом, який промовляє до нашої душі найважливіше для неї слово, завжди сповнене істинної любові.

Редакція «Нашої Парафії»