Медіатека >> Колядки та щедрівки

5 відгуків
to «Спи, Ісусе, спи»
  1. Ксения ков сказав:

Прекрасний твір, прекрасне оркестрування та виконання

• Ксения ков сказав:

Ще раз дякую о. Андрію Власенко та Світлані за створення цього чудового системного сайту духовних творів. Андрію Миколайовичу за вишуканий вибір, прекрасне виконання всіх творів, які під його орудою виконувала Національна капела бандуристів України. Людина великого таланту від Бога. З повагою Оксана К. СП-12, КПІ, ІЕЗ.

• про. Андрій Власенко сказав:

Щиро дякуємо за відгук, але особлива подяка за створення і наповнення сайту (і найперше його музичних розділів) має бути адресована Дмитрові Редчуку та Ганні Куземській.

• Ксения ков сказав:

Спасибі за відповідь. Буду знати. Найщиріші побажання всіх благостей та здоров’я всім причетним до створення цього прекрасного сайту.