БібліотекаМолитви

Акафістник. Том ІІ

Для свого становлення Українська Православна Церква потребує богослужбових книг українською мовою. Священний Синод Української Православної Церкви Київського Патріархату створив богословську комісію для перекладу Святого Письма і богослужбової літератури на чолі з Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом. При підготовці до друку даної книги комісія взяла до уваги попередні видання українською та церковнослов’янською мовами.

Акафістник: у 3-х т. — К.: Видання Київської Патріархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, 2012. — Т. 2. — 416 с.

Хвалімо Бога українською мовою!

ЗМІСТ

1. Акафіст Хресту Господньому
  2. Акафіст Святому і Животворчому Духу
  3. Акафіст до Святого Причастя
  4. Акафіст Всемогутньому Богові в нашесті печалі
  5. Акафіст Пресвятій Богородиці на честь Її чудотворної ікони Києво-Печерської
  6. Акафіст Пресвятої Богородиці перед Її чудотворною іконою «Всецариця»
  7. Акафіст Пресвятій Богородиці перед Її чудотворною іконою «Утамуй мої печалі»
  8. Акафіст Пресвятій Богородиці на честь Її чудотворної ікони «Цілителька»
  9. Акафіст Пресвятій Богородиці на честь Її чудотворної ікони «Невпивана Чаша»
  10. Акафіст святому Ангелу-Охоронителю
  11. Акафіст пророку Божому Іллі
  12. Акафіст святим першоверховним апостолам Петру і Павлу
  13. Акафіст святому апостолу Андрію Первозванному
  14. Акафіст трьом святителям: Василію Великому, Григорію Богослову та Іоану Золотоустому
  15. Акафіст усім святим, що відвіку Богу вгодили
  16. Акафіст святим страстотерпцям Борису і Глібу
  17. Акафіст усім преподобним Печерським
  18. Акафіст преподобному Антонію Печерському
  19. Акафіст преподобному Феодосію Печерському
  20. Акафіст святим мученицям Вірі, Надії і Любові та матері їхній Софії
  21. Акафіст святим мученикам Гурію, Самону і Авіву
  22. Акафіст святому священномученику Кипріану
  23. Акафіст святій великомучениці Катерині
  24. Акафіст преподобному Агапіту, лікарю Печерському
  25. Акафіст преподобному Сергію, ігумену Радонезькому
1 відгук
to «Акафістник. Том ІІ»
  1. Дмитро сказав:

В другому томі Акафісника у вас на сайті не вистачає акафісту до Вишгородської ікони Божої Матері (у паперовому варіанті він наявний).