«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаБогослужбові книжки, церковні піснеспіви

Служебник


Служебник:  —  К.: «Видавництво Воскресіння». Видання Української Автокефальної Православної Церкви, 1995. — 416 с.

Блаженні ті, чия душа без залишку належить Православній Церкві, бо в Ній — Євхаристія, Престіл Божий, свята Євангелія з Посланнями богомудрих апостолів. Блаженні ті, кого благословив Господь на найвище з служінь — небесне Богослужіння.

Але ж і нелегкий цей шлях, тому що «в вас мають бути ті ж почування, які і в Христі Ісусі» (Фил. 2, 5).

Тож зміцнюйтеся і зростайте духом у Господі на всіх стезях ваших, і Він повсякчас перебуватиме з вами.

Кожного, хто бере до рук цю довгождану в Українській Православній Церкві книгу, кому допомагає вона в Богослужіннях, просимо приєднатися до наших щирих молитов та сердечної вдячності за добродіяння жертводавцям, що зібрали кошти на це видання:

Директорці Всесвітньої Православної місіонерської організації ФОС (світло) в США п. Катерині Валон, яка докладає великих зусиль в зміцненні взаємин між грецькою і українською православними громадами;

Українському Православному Товариству св. Андрія Первозваного в США та його голові п. Михайлу Герецю;

Парафіям св. Миколая і св. Покрови Австралійсько-Новозеландської єпархії УАПЦ, які склали пожертву у світлу пам’ять вірних та довголітнього священнослужителя митрофорного протоієрея о. Сергія Шумського. Настоятель парафії — протопресвітер о. Микола Сердюк.

Зміст

1 відгук
to «Служебник»
  1. Олег сказав:

    Слава Ісусу Христу! Дуже хотів би придбати такий Служебник! Підкажіть будь ласка, як можливо це зробити!


Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору