Медіатека >> Духовні твори >>

Артем Ведель, Ти моя кріпость, Господи (концерт №22)

4 відгуки
to «Ти моя кріпость, Господи (концерт №22)»
  1. Оля сказав:

Дуже гарно!

2. Анастасія сказав:

Прекрасне виконання!

3. Анастасія сказав:

Точно не відомо, хто саме є автором цього твору: Ведель чи Дехтярев. Більше доказів щодо Дехтярева, про це є багато наукових статей та дипломних робіт.

4. А. сказав:

Авторство музики в духовному концерті «Ти моя кріпость, Господи» (мі-бемоль мажор) для чотириголосного мішаного хору a cappella.
    У нотних рукописах межі XVIII – XIX ст. та кінця XIX ст. твір фігурує без авторства, а у виданні 1917 р. – з ім’ям А. Веделя (1767–1808); однак у літературних джерелах XIX ст. не виявлено жодної згадки про веделівський концерт такої назви, водночас є дві згадки про концерт С. Дегтярьова (1766–1813) на ці слова. Досліджуючи партитуру концерту та зіставляючи її з усіма доступними партитурами концертів С. Дегтярьова й А. Веделя, які мають безсумнівну атрибуцію, автор статті доводить, що твір належить перу С. Дегтярьова.