«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
НОТИ

Нотні збірки

Наші нотні збірки

Нотні збірки інших видавців

Раритетні нотні збірки

9 відгуків
to «Нотні збірки»
 1. Священник Ігор сказав:

  Слава Ісусу Христу

  Дякую за прекрасну колекцію духовних піснеспів.

  Маю питання — чи у когось є знаменний розспів вечірні на Українській мові, або ж інші старі розспіви — які є прості для виконання маленьким хором: старий обіходний український розспів, розспів почаївської лаври або ж якийсь інший розспів, який є легко освоїти малому хорові.

  Якщо є якісь поради, то прошу написати на мою адресу stamaryuocc@sympatico.ca

  У Христі
  Священник Ігор


 2. олександр сказав:

  Будьте ласкаві, допоможіть знайти ноти панахиди Кирила Стеценка. Спаси Вас Господи!


 3. олександр сказав:

  Якщо хтось може допомогти, напишіть на мою пошту: vasilenko.oleksandr@inbox.ru.

  • Редакція Нашої Парафії сказав:

   Шановний пане Олександре!
   Ми маємо намір ближнім часом опублікувати кілька (для початку) перенабраних нота-в-ноту, літера-в-літеру автографів прот. Кирила Стеценка: вже набрані Всенічна, Панахида та Літургія № 2, потрібно лише «зібрати», перевірити й викласти. Проект публікації перенабраних автографів пов’язаний з повним виданням духовних творів Стеценка, яке готує Микола Гобдич (грандіозна праця!), і яке має бути от-от віддано у друк. Ті твори, які Микола Гобдич подає зредагованими (з підтекстовкою українського перекладу УПЦ КП 1999 р.), ми домовилися викласти в нас в оригіналі. Зважаючи на Ваше прохання, ми почнемо публікації з Панахиди. Сподіваємося це зробити протягом місяця. 4. м. Ірина сказав:

  Слава Ісусу Христу!
  Допоможіть будь-ласка знайти збірку «Літургія св. Іоана Золотоустого» для мішаного хору, 1956, Юрія Опанасовича Сластіона. Дякую!


 5. Александр сказав:

  Как приобрести «Полное собрание сочинений Веделя»?


Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору