П’ятиголосна партесна служба Божа XVII ст.

Видання Колегії Св. Андрея в Вінніпезі при Манітобському Університеті, Вінніпег 1979. — 80 с.

Унікальність і цінність для української церковного співу даного видання полягає у тому, що цей скарб творів церковної музики включає п’ятиголосну хорову музику до Служби Божої XVII ст., рукопис яких був знайдений в одній із європейських бібліотек. Автор музичних творів, на думку дослідників цього видання, невідомий. Транскрипцію цих творів з окремих партій склав їх у партитуру Мирослав Антонович з Урехту (Голландія) для того, щоб показати сучасному світові досягнення українського вокального мистецтва в XVII ст. і зберегти для майбутнього.

• П'ятиголосна партесна служба Божа XVII ст (pdf, 4.91 МБ)
  • Зміст

1. Д-р Павло Маценко. ПЕРЕДМОВА

2. Д-р М. Антонович. П’ЯТИГОЛОСНА ПАРТЕСНА ЛІТУРГІЯ — свідок української музичної культури з доби до Бортнянського