Олександер Кошиць. Релігійні твори, упоряд. З. Лисько (фотокопія)

Починаємо публікувати наявні у нас нотні збірки інших видавництв. Будемо, звісно, ставитися з повагою до авторських прав, але твердо вважаємо, що доступність унікальних нотних видань є абсолютно необхідною.

Отже, Олександер Кошиць. Релігійні твори. За редакцією Зіновія Лиська. Видавництво ім. З. Лиська, Нью-Йорк, 1970 р. 738 сторінок

Це «фотокопія», сторінки не вирівняно і не обрізано, але пронумеровано і розкладено по розділах. Тобто, ви можете спершу взяти зміст і потім вибирати потрібні сторінки.

Так, якість «сумнівна», але даємо те, що маємо.

Хай хтось зробить краще за нас!

5 відгуків
to «Олександер Кошиць. Релігійні твори, упоряд. З. Лисько (фотокопія)»
  1. Марія сказав:

Слава Ісусу Христу! Щиро вдячна за допомогу регентам. Хай допомагає вам Бог у ваших трудах!

2. Ксеня Мариняк сказав:

Дуже прошу зібрати всі jpg в один pdf — тоді зможна буде файл вирівнити і почистити.

• Дмитро сказав:

Сумніваюся, що можна буде. А яким інструментом?

Просто скласти усі ці сторінки у pdf — і тоді можна буде кожну сторінку вирівняти? Цікаво. Можу скласти, звісно.