Дерев’яні (Д)Муровані (М)Усі
Наддніпрянська школа Сіверсько-чернігівська школа Слобожансько-полтавська школа Східноподільська школа Поліська школа Волинська школа Галицька школа
Вознесенська церква, с. Плотича
Тернопільська область, Козівський район, с. Плотича

Вознесенська церква (центральна група)
ХVІІІ ст.

Відомостей про церкву дуже мало. Так само, як і слів, аби змалювати таку невиразну пам’ятку. «Радісний» темно-зелений колір і неоковирні добудови також не надихають. Та й всередині ми не були. Можливо, за влаштованими по-подільському (у південній стіні бабинця) дверима таки приховано щось незвичайне і особливе?
Contra spem spero.

Усі фото