Дерев’яні (Д)Муровані (М)Усі
Наддніпрянська школа Сіверсько-чернігівська школа Слобожансько-полтавська школа Східноподільська школа Поліська школа Волинська школа Галицька школа
Дзвіниця церкви св. мц. Параскеви, с. Розгадів
Тернопільська область, Зборівський р-н, с. Розгадів

Дзвіниця церкви св. мц. Параскеви
ХVІІІ ст.

Ровесницю дзвіницю розібрали і перевезли до с. Йосипівка ще у 1910 році. Новий храм звели в нових, історично-наддніпрянських формах, суттєво «модернізованих» внаслідок ремонту 1928. Але ж то окрема історія.

А от дзвіниця лишилася на своєму споконвічному, дуже мальовничому місці. Вона й сама — пластична і мальовнича, як околишня природа. Шкода, але після євроремонту 2010 року вона разом із церквою втратила три чверті своєї краси та елегантності.

За що??

Добре, що у нас є старі фото…

Усі фото

Дзвіниця церкви св. мц. Параскеви, с. Розгадів