Про розділ «УЦА»

1. Розділ «Українська Церковна Архітектура» (далі — «УЦА») є невід’ємною частиною сайту «Наша парафія» парафії св. Архистратига Михаїла м. Києва (сел. Пирогів) Української Православної Церкви Київського Патріархату (далі — «Парафія») і має на меті лише просвітництво та віронавчання.
  2. Ідея створення розділу «УЦА» належить настоятелеві Парафії, кандидату богословських наук (спеціалізація — церковна архітектура та іконографія) митрофорному протоієрею Андрію Власенку.
  3. Над створенням, вдосконаленням і наповненням розділу «УЦА» працює видавничо-просвітницький відділ Парафії.
  4. Авторські права на фотоілюстрації (за винятком зазначених у п. 5) та тексти розділу «УЦА» належать Парафії.
  5. Парафія залишає за собою право тимчасового і поодинокого використання фотоілюстрацій із відкритих джерел інтернету (лише тих, на яких не вказано авторство). Тільки-но Парафія отримуватиме потрібні власні фотоматеріали, такі тимчасові фотоілюстрації буде замінено на власні.
  6. Автором текстових матеріалів розділу «УЦА» є митрофорний протоієрей Андрій Власенко.
  7. Авторами власних фотоілюстрацій розділу «УЦА» є митрофорний протоієрей Андрій Власенко, Анастасія Власенко, Світлана Степанова, Дмитро Редчук, Ірина Горобець, Зоя Босик, Олег Дрегало, Сергій Кардаш, Михайло Гоцко, Юрій Крилівець.
  8. З огляду на колосальний об’єм матеріалу, який має охопити розділ «УЦА» (усі дерев’яні та муровані храми, приналежні до питомо української архітектури), Парафія із вдячністю прийматиме допомогу: інформацію про храми, фотоілюстрації — з обов’язковим зазначенням авторства безкорисливих помічників у п. 7 цього підрозділу сайту.