Про розділ «УЦА»

1. Розділ «Українська Церковна Архітектура» (далі — «УЦА») є невід’ємною частиною сайту «Наша парафія» парафії св. Архистратига Михаїла м. Києва (сел. Пирогів) Української Православної Церкви Київського Патріархату (далі — «Парафія») і має на меті лише просвітництво та віронавчання.
  2. Ідея створення розділу «УЦА» належить настоятелеві Парафії, кандидату богословських наук (спеціалізація — церковна архітектура та іконографія) митрофорному протоієрею Андрію Власенку.
  3. Над створенням, вдосконаленням і наповненням розділу «УЦА» працює видавничо-просвітницький відділ Парафії.
  4. Авторські права на фотоілюстрації (за винятком зазначених у п. 5) та тексти розділу «УЦА» належать Парафії.
  5. Парафія залишає за собою право тимчасового і поодинокого використання фотоілюстрацій із відкритих джерел інтернету (виключно тих, на яких не вказано авторство). По мірі отримання Парафією необхідних власних фотоматеріалів, такі тимчасові фотоілюстрації будуть замінюватися на власні. Натомість Парафія доброзичливо ставиться до використання світлин з нашого сайту з некомерційною метою.
  6. Автором текстових матеріалів розділу «УЦА» є митрофорний протоієрей Андрій Власенко.
  7. Авторами власних фотоілюстрацій розділу «УЦА» є митрофорний протоієрей Андрій Власенко, Анастасія Власенко, Світлана Степанова, Дмитро Редчук, Ірина Горобець, Зоя Босик, Олег Дрегало, Сергій Кардаш, Михайло Гоцко, Юрій Крилівець.
  8. З огляду на колосальний об’єм матеріалу, який має охопити розділ «УЦА» (усі дерев’яні та муровані храми, приналежні до питомо української архітектури), Парафія із вдячністю прийматиме допомогу: інформацію про храми, фотоілюстрації — з обов’язковим зазначенням авторства безкорисливих помічників у п. 7 цього підрозділу сайту.