«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
Медіатека >> Духовні твори >>

протоієрей Кирило Стеценко, Херувимська пісня, з 1-ї Лiтургiї (1907 р.)

3 відгуки
to «Херувимська пісня, з 1-ї Лiтургiї (1907 р.)»
 1. діана сказав:

  Слава Ісусу Христу! Щиро дякую організаторам сайту за велику працю! Можете не сумніватися, ви дуже допомогли багатьом! Зокрема я рада, що тут опубліковані ноти цієї Херувимської. Однак хотіла б запитати, чи можна десь відшукати ноти з українським текстом. Просто дуже до душі припало чарівне виконання твору хором «Фрески Києва» — саме українською. Буду щиро вдячна за відповідь! Нехай береже вас Господь! Діана

  • Редакція Нашої Парафії сказав:

   Навіки слава! Шановна Діано, «Фрески Києва» виконували трохи не цю Херувимську. Ця входила в Першу Літургію на 4 голоси о. Кирила 1907 року, а в 1910-му він написав Другу Літургію, на 6 голосів, значно досконалішу. Послухайте, вони дуже цікаво відрізняються. А 1917-го він написав ще один варіант цієї Херувимської з мажорним закінченням (надто незвичним): http://www.parafia.org.ua/piece/heruvymska-pisnya-3-3/scores/. Тільки цю, останню, о. Кирило написав українською мовою, перші дві з відомих причин — ц. сл.

   У нас є обидва варіанти Херувимської з Літургії 1910 р.: і мовою оригіналу (http://www.parafia.org.ua/piece/heruvymska-pisnya-z-2-ji-liturhiji-1910-r/scores/), і українською, яку, власне, і співали «Фрески Києва» (http://www.parafia.org.ua/piece/heruvymska-pisnya-8/scores/).

   Храни Вас, Господи!Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.

Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору