«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаЦікаві видання. Анонси

Галина Редчук. Тополі ще тримають оборону

Чотири розділи — кожен з яких можна назвати окремою поетичною збіркою — розгортають перед читачем цілий світ надзвичайно цікавих і важливих спостережень Заслуженого вчителя України, викладача образотворчого мистецтва в опішнянському Колеґіумі мистецтв Галини Редчук. Вагома, афористична поезія обіймає широкий спектр злободенних і вічних питань, щедро напуває глибинною мудрістю справж­нього педагога й митця, укоріненого в культуру рідної землі.

Кольорові альбоми з картинами Галини Редчук та світлини її повсякдення ніби відображають творчий і життєвий шлях автора, водночас доповнюючи зміст кожного розділу віршів.

Влучне слово, що торкається сокровенних струн людської душі, може бути близьким найширшому колу читачів.

Частина 1. Село початку XXI століття

1 відгук
to «Галина Редчук. Тополі ще тримають оборону»
  1. Viktoriya Germakovski сказав:

    Добрий день, можливо.
    Я тільки що почула про вас в перше. Мені б хотілося дізнатися більше про ваші вірши. Як я можу їх замовити? Напишіть мені будласка. Молюся за Україну, Мир від Бога, і захист Українців, Армії, Країни. З повагою до вас, Вікторія.


Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Сторінки

Важливе

Останні відгуки

Канали RSS

Нагору