БібліотекаХристиянство: віровчення та традиції

Доктрина окультизму та християнське вiровчення

Погляд християнина

Ганна Куземська
На славу Святої, Єдиносущної i Нероздiльної Тройцi, Отця i Сина, i Святого Духа. Амiнь.

Змiст

1. Передмова
  2. Бог
  3. Карма i грiх
  4. Добро i зло
  5. Спiлкування з Богом
  6. Культ
  7. Царство Астреї та Царство Боже
  8. Нiрвана i воскресiння
  9. Шляхи
  10. Закони
  11. Пiслямова
Свiтлiй пам’ятi повiк незабутнього брата, дяка, раба Божого Вiктора
Р. S. Ця книжка присвячена юнаковi, студенту фiлософського факультету, який з виру окультних гурткiв потрапив до церкви i встиг зробити найголовнiше в життi — прийти до Бога. Вiн загинув у двадцять рокiв. Пiсля нього залишилась цiнна православна бiблiотека i заява про вступ до Київської Духовної Семiнарiї. I свiтла пам’ять.
Царство Небесне спочилому у вiрi з надiєю на воскресiння рабу Божому Вiктору.
© Куземська Ганна, 1999–2005 рр.
м. Київ, 2005 р.
1 відгук
to «Доктрина окультизму та християнське вiровчення»
  1. Володимир сказав:

Масони Любомирські, рівненська Оствиця та гібридний окультизм

Чому у Рівному музей-реконструкцію, чудернацьку імітацію під варяжсько-вікінговську старовину, назвали «Оствиця»?
    Який стосунок до цього мають ополячені князі Любомирські, шанувальники масонства, окультизму та чорної магії?
    Що спільного між Любомирськими, одінізмом, яхветизмом, «русским миром» та гібридною війною?

Стаття «Чому у регіон з-за кордонів України зачастили потомки Любомирських?» –  https://www.ungazeta.info/?p=16227