«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаБогослужбові книжки, церковні піснеспівиЛітургікон, або Служебник

Освячення свічок на Стрітення

Після заамвонної молитви диякон кадить свічки.

Диякон: Господеві помолімось.

Люди: Господи, помилуй.

Священик: Господи Ісусе Христе, Світе істинний, що просвіщаєш кожну людину, яка приходить на світ! Вилий благословення Твоє на свічі ці і освяти † їх світлом Твоєї благодати. Дай, Милостивий, щоб, як це світло, огнем видимим запалене, проганяє нічну пітьму, так щоб серця наші, огнем невидимим, цебто світлістю Духа Святого, просвічені, оминули сліпоту всіляких гріхів; щоб змогли ми очищеним оком душі бачити те, що Тобі благовгодне і для нашого спасіння благопотрібне, і щоб сподобитися нам перемогти темні небезпеки цього світу і досягнути світла безперестанного.

Бо Ти єси Спас наш, і Тобі славу віддаємо, з Безпочатковим Твоїм Отцем і Пресвятим, Милосердним і Животворчим Твоїм Духом, нині, і повсякчас, і на віки вічні.

Співці: Амінь.

Священик кропить свічки свяченою водою, виголошуючи:

Благословляються і освячуються свічі ці окропленням води цієї свяченої в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. (Тричі).

Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Сторінки

Важливе

Останні відгуки

Канали RSS

Нагору