Дерев’яні (Д)Муровані (М)Усі
Наддніпрянська школа Сіверсько-чернігівська школа Слобожансько-полтавська школа Східноподільська школа Поліська школа Волинська школа
Рівненська область, Костопільський р-н, с. Пісків

Покровська церква та дзвіниця
1753 рік

Кремезна церква і тендітна дзвіниця утворюють дуже цікаву й мальовничу композицію. Широке зелене обійстя, сповнене дерев і квітів, кличе подорожнього до спочинку і тихої молитви.

Ми не відаємо, які скарби приховані усередині святині, але навіть іззовні практично незайманий перебудовами і євроремонтами ансамбль (принаймні, на 2016 рік) справляє незабутнє враження.

Приїжджайте у Пісків, не пошкодуєте!

Усі фото