Дерев’яні (Д)Муровані (М)Усі
Наддніпрянська школа Сіверсько-чернігівська школа Слобожансько-полтавська школа Східноподільська школа Поліська школа Волинська школа
Рівненська область, Острозький р-н, с. Країв

Дзвіниця Покровської церкви
Сер. ХVІІІ ст.

Чудова дзвіниця чудово доповнює і, певною мірою, «відконтрастовує» свою чудову муровану господиню. Виважені спокійні форми, збережені дубові підвалини і старий хрест над пам’яткою працюють на манір машини часу, уносячи подорожнього вглиб віків, до епохи повного бездоріжжя. Втім, у Краєві ця епоха, схоже, іще не скінчилася… Можливо, саме з цієї причини до дзвіниці і не довезли парочки баночок фарби, яких не стачило на парочку фасадів. Але то дарма. Як на нас, і без того усе вийшло дуже мило і безпосередньо.

Усі фото