«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 

14 серпня відбулася перша панахида по Максиму Березовському

Перша панахида по Максиму Березовському

Перша панахида по Максиму Березовському

У суботу 14 серпня, на свято мучеників Маккавеїв з благословення патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета у храмі Св. Арх. Михаїла (Київ, Пирогів) відбулася перша панахида по геніальному українському композиторові Максиму Березовському, який трагічно загинув у 32 роки за нез’ясованих обставин і більше 200 років був упосліджений як самогубець.

Дякуємо всім, хто вболівав і молився за побожного митця, внесок якого в культуру Православ’я важко переоцінити. Закликаємо всіх вірян Української Церкви щиро молитися за спокій душі та вічну радість у Царстві Небесному страдженного раба Божого Максима.

Послухайте також проповідь настоятеля храму, прот. Андрія Власенка:


18 липня 2009 року наша парафія опублікувала лист до Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з проханням благословити церковне поминання раба Божого Максима Березовського. У березні цього ж року видавничо-просвітницький відділ Парафії видав брошуру «Помолися за них, Україно! Максим Березовський. Артем Ведель», де висвітлено долі двох геніальних українських композиторів. У кінці минулого року наша парафія випустила два ліцензійних компакт-диски духовних творів Максима Березовського та Артема Веделя у виконанні видатних українських хорів «Відродження» та «Київ». Низку творів митців — ноти та звукові файли — опубліковано на сайті нашої парафії.

Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.

Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору