«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
Медіатека >> Духовні твори >>

Артем Ведель, Ти моя кріпость, Господи (концерт №22)

Камерний хор «Київ»
4 відгуки
to «Ти моя кріпость, Господи (концерт №22)»
 1. Оля сказав:

  Дуже гарно!


 2. Анастасія сказав:

  Прекрасне виконання!


 3. Анастасія сказав:

  Точно не відомо, хто саме є автором цього твору: Ведель чи Дехтярев. Більше доказів щодо Дехтярева, про це є багато наукових статей та дипломних робіт.


 4. А. сказав:

  Авторство музики в духовному концерті «Ти моя кріпость, Господи» (мі-бемоль мажор) для чотириголосного мішаного хору a cappella.
  У нотних рукописах межі XVIII – XIX ст. та кінця XIX ст. твір фігурує без авторства, а у виданні 1917 р. – з ім’ям А. Веделя (1767–1808); однак у літературних джерелах XIX ст. не виявлено жодної згадки про веделівський концерт такої назви, водночас є дві згадки про концерт С. Дегтярьова (1766–1813) на ці слова. Досліджуючи партитуру концерту та зіставляючи її з усіма доступними партитурами концертів С. Дегтярьова й А. Веделя, які мають безсумнівну атрибуцію, автор статті доводить, що твір належить перу С. Дегтярьова.


Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.

Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору