«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
Медіатека >> Колядки та щедрівки

Ой видить Бог, аранж. прот. Кирила Стеценка

Цю колядку нам надіслала матінка Вікторія, Кривий Ріг.
Дякуємо!!
1 відгук
to «Ой видить Бог»
  1. роксолана сказав:

    Спаси Господи всіх, хто проповідує Слово Боже і Добро духовне аби наші грішні душі мали змогу легше шукати дорогу до Істини, аби відмолювали гріхи свої і очищались райськими піснеспівами. В миру тяжко «сліпому», то ж духовні твори і святі книги допомогають, як хворому ліки. Як то добре, що тепер маємо змогу «стати один поруч другого», як в святому Домі. От Галина Грушецька з далекої Канади стала до молитви, а я зі східної України з батьківщини Тараса Шевченка м. Черкаси — стала поруч пані Галини. Це також є чудом і великим даром людині, котра в цьому світі не зважаючи на великі родини — душею і світосприйняттям — лишається САМОТНЬОЮ. І лише Господь та Ангели з нею. Молюся за всіх, хто шукає те, чого в літа молоді не потребує. Господь з нами. Молюся і радію, дякуючи вам.


Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.

Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору