«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 

Людмила Капустіна

Людмила Капустіна народилася 1976 року у Львові. 2000 р. закінчила Львівський вищий музичний інститут ім. М. Лисенка в класі диригування доц. Олени Сотничук.

Ще студенткою як диригент здійснила у Львові ряд сучасних прем’єр шедеврів давньої музики: «Magnificat» Й. С. Баха, меси «Notre Dame» Ґ. де Машо, кантати «Furwahr, ertrug unsere Krankheit» Д. Букстегуде (з солістами і хором ЛВМІ ім. М. Лисенка, Камерним хором «Gloria» і з оркестром Львівської спеціальної музичної школи ім. С. Крушельницької).

Учасниця курсів інтерпретації давньої музики Ганса Міхаеля Боерлє (Львів, 2000), Дірк’яна Горрінґи (Київ, 2001), нідерландської фундації «La Pellegrina» (Кромєржіж, 2001), Міхаела Поспішила (Львів — Старий Сонч, 2002, 2003, 2004), Тетяни Польт-Луценко (Львів, 2004, 2011), Богдана Шведа (Львів, 2005, 2012), консультувалася в Ґунгарда Маттеса. Проводила курс «Українська православна музика та її виконання» на Фестивалі Давньої Музики в Старому Сончі, Польща (2004).

Диригент ансамблю «A cappella Leopolis», який заснував музикознавець, композитор, педагог Роман Стельмащук (мистецький керівник цього колективу). Від часу створення Людмила Капустіна брала участь з ансамблем у численних фестивалях давньої музики в Україні та за кордоном, гастролювала в містах України, Польщі, Німеччини, записувала компакт-диски. Викладає диригування у Львівському державному музичному училищі ім. С. Людкевича.

Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору