«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 

Камерний хор «Gloria»

Камерний хор «Gloria» існує вже понад двадцять років. Від самого початку існування він став об’єднанням творчих людей зі спільними естетичними уподобаннями. Мистецьке кредо хору — творчий пошук, прагнення до виконавського ідеалу, ентузіастичне ставлення диригента і учасників до спільної справи. Хор одним із перших повернув у виконавську практику духовну спадщину ХVІІ-ХVІІІ ст., невідомі та рідко виконувані твори Мартина Леополіти, М. Дилецького, М. Березовського, Д. Бортнянського, М. Лисенка, М. Вербицького.

«Gloria» виконує й багато музики европейської традиції, часто й у цій сфері виступаючи першовідкривачем нових творів для української аудиторії. Так в репертуарі хору з’явились «Страсті за Йоаном», Magnificat, Мотети та Меса № 4, Висока Меса Й. С. Баха; Introducione e Gloria, Magnificat А. Вівальді; Берлінська Меса, Канон Покаянен, Credo, Adam’s Lament Арво Пярта; Меса І. Стравінського; Harmonie Messe, «Сім слів» та «Створення Світу» Й. Гайдна; Ein Deutches Requiem Й. Брамса, Requiem В. Моцарта та А. Шнітке; Carmina Burana К. Орфа та десятки творів інших форм, від епохи Ренесансу до найновіших композицій.

Виконавська майстерність Камерного Хору Gloria отримала широке міжнародне визнання. Хор — переможець міжнародних конкурсів в Афінах (Греція), Тур (Франція), Ріва дель Гарда і Ареццо (Італія), був учасником міжнародних музичних фестивалів в Україні, Польщі, Македонії, Німеччині, Франції, Фінляндії, Швайцарії. Активна діяльність колективу та його високопрофесійний мистецький рівень знайшли широкий резонанс в українській і зарубіжній пресі та здобули багато шанувальників серед слухацької аудиторії.

З 1999 р. з Камерним хором Gloria як мистецький керівник та диригент виступає лауреат Державної премії ім. М. Лисенка, заслужений діяч мистецтв України Володимир Сивохіп

Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору