Дитяча сторінка

Різдвяний кросворд

Кросворд

В рядочок (по горизонталі):
2. Знак, за яким волхви знайшли щойно народженого Спасителя.
3. Правитель Іудеї, котрий наказав волхвам іти до Віфлеєму.
4. Один з дарів, принесений волхвами.
8. Значення слова «вертеп» (місце неподалік Віфлеєму, поблизу джерела царя Давида).
У стовпчик (по вертикалі):
1. Місто, у якому народився цар Давид і де було провіщено пророками народження Месії.
2. Дар волхвів, що згадується першим.
5. Народний театр маріонеток (двоповерхова « скриня », відкрита з одного боку для глядачів ), де розігрувалося дійство за мотивами Різдва Христового та рятування щойно народженого Сина Божого від царя Ірода.
6. Рідне місто святого Йосифа та Діви Марії, у якому зростав Спаситель.
7. Місце у печері, де клали сіно для коней та волів, яке слугувало за колиску для Сина Божого.

1 відгук
to «Різдвяний кросворд»