«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаМолитвиВеликий православний молитовник

Молитви-прохання

Молитва на всяке прохання

Споглянь, Владико Чоловіколюбче, милостивим оком на рабів Твоїх і почуй благання наші, що з вірою просимо, як і Сам Ти сказав: «Усе, що в молитві проситимете, віруйте — одержите, і буде вам, і знов: просіть, і дасться вам». Тому і ми, що надіємось на милість Твою, хоч і недостойні, просимо: подай милість Твою рабові твоєму (ім’я) та задовольни добре бажання його, в мирі та спокої, у здоров’ї та довговічності все життя його збережи. Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва друга на всяке прохання

Господи Боже наш, вислухай голос моління нас грішних і помилуй рабів Твоїх (імена), милістю і щедротами Твоїми виконай усі прохання їхні і пробач їм гріхи вільні і невільні, прими їхні молитви та пожертви перед Престолом Владицтва Твого. Охорони їх від усіх ворогів видимих і невидимих, від усякої напасті, біди, смутку і немочі звільни, дай їм здоров’я та довголіття. Поглянь, Владико Чолоковіколюбче, милостивим оком Твоїм на рабів Твоїх, і почуй молитви наші, які ми з вірою приносимо, бо Ти Сам сказав: усе що в молитві просите, віруйте — і буде вам, і знову: просить, і дасться вам. Тому й ми, хоч і недостойні, надіючись на милість Твою, просимо: подай милість Твою рабам Твоїм і виконай добрі бажання їх, у мирі, спокої, здоров’ї та довголітті всі дні їх збережи, просимо Тебе, скоро вислухай і помилуй. Амінь.

Терпіння і боротьба зі злом. Молитва в терпінні

Всемогучий Боже! Твоє Провидіння опікується всім створінням, і нічого в світі не діється без Твоєї Святої Волі чи Твого допусту. Ти, Господи, знаєш мій біль і мої терпіння, пішли мені Твою Святу Ласку, щоб я витримав у надії і терпеливості так довго, доки це Тобі подобається. Прийми ці терпіння як покуту за мої гріхи, нехай вони очистять мою душу і полегшать мою дорогу до Неба. Найсолодший Ісусе, допоможи мені нести мого хреста, навчи мене, як я маю наслідувати Тебе і з Тобою разом терпіти. Ти сказав: «Прийдіть до мене всі струджені і обтяжені, і я заспокою вас». Ісусе, потіш мене, навчи в кожній хвилині мого життя бачити Божу Волю і вірно виконувати її. Ісусе, укріпи мене в моєму терпінні. Мати Божа, випроси для мене у Твого Сина Ласку терпеливості. Амінь.

Молитва за тих, хто у в’язниці

Господи Ісусе Христе, Боже Наш, святого апостола Твого Петра від кайданів і тюрми без всякої шкоди звільнивший, смиренно молимося до Тебе, прийми милостиво цю жертву, щоб позбавилися гріхів слуги Твої (слуга Твій, слуга Твоя) (ім’я) в тюрму посаджені і молитвами їхніми та нашими, як Чоловіколюбець, всесильною Твоєю Правицею від всіляких злих обставин охорони і на свободу щасливо виведи. Амінь.

Молитва про перемогу над спокусами

Господи Милосердний! Ти створив людину, щоб душею і тілом прославляла Тебе і вірно Тобі служила. Ти вчинив моє тіло храмом Святого Духа й освячуєш мене щоразу, коли в Пресвятій Тайні Євхаристії я приймаю Найсвятіше Тіло і Кров Твого Єдинородного Сина Ісуса Христа.

Дай мені, Господи, силу, щоб я міг мужньо й успішно переборювати спокуси злого духу та всі мої низькі пристрасті й пожадання. Зачини двері мого серця перед жаданням земної слави та скороминущого майна, не дай доступити до мене ненависті й заздрощам, віджени від мене гріховні думки та бажання і дай мені силу подолати їх. Дозволь, щоб я через щоденні перемоги, віддав усі мої сили душі й тіла Тобі на служіння.

Укріпи, Господи, Твоєю Милістю мою слабку людську природу, допоможи мені, щоб я щораз більше освячував себе, а колись у майбутньому житті прийми мене до Твоєї Небесної Слави разом з усіма Святими й тими, хто вірно служив Тобі.

Пресвята Богородице, Мати моя Небесна, зглянься на мене, бо я віддався Тобі в опіку й Тобі хочу належати, рятуй і підтримуй мене під час моїх спокус. Амінь.

Молитви при спокусі, на зміцнення

1. Свята страшна сило Животворчого Хреста, просвіти мене! Навчи мене, Господи, молитися і вірити Тобі, пошли ангела-охоронителя на зміцнення сил і освячення душі. Світло небесне від престолу Правди, зійди і зміцни мене.

2. Зміцни мене, Господи, у боротьбі моїй, не дозволь лукавому змієві мати владу наді мною, не дай загинути в безодні безчестя мого. Зміцни у несенні хреста мого. Амінь.

Молитва про визволення від нечистих помислів

Владико, Господи Боже мій, у руках Твоїх доля моя. Спаси мене Сам з милости Твоєї, не дай мені загинути у гріхах моїх і не допусти підкоритися плоті, що оскверняє душу мою. Твоє бо я творіння, не зневажай діло рук Твоїх, не віддаляйся, змилосердися і не посором, не покинь мене, Господи, бо я немічний і до Тебе, Покровителя мого, Бога, вдаюся: зціли душу мою, бо я згрішив перед Тобою. Спаси мене з милости Твоєї, бо Ти піклувався про мене від юности моєї, — нехай посоромляться ті, що хочуть віддалити мене від Тебе через грішні вчинки, помисли непристойні, спомини нечисті; віддали від мене всяку розпусту й великі пороки. Бо Ти один тільки Святий, один Кріпкий, один Безсмертний, у всьому незрівнянну могутність маєш, і від Тебе одного подається всім сила проти диявола і воїнства його. Бо Тобі належить всяка слава, честь і поклоніння, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва від чаклунства

Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, охорони мене заступництвом святих Твоїх ангелів, молитвами Всепречистої Владичиці нашої Богородиці і Вседіви Марії, силою Чесного і Животворчого Хреста, святого архістратига Божого Михаїла та інших небесних сил безтілесних, святого пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, священномученика Кіпріана і мучениці Юстини, святителя Миколая, архієпископа Мирлікійського, чудотворця, святителя Лева, єпископа Катанського, святителя Микити Новгородського, святителя Іоасафа Білгородського, святителя Митрофана Воронезького, преподобного Сергія, ігумена Радонезького, преподобних Зосими і Савватія Соловецьких, преподобного Серафима Саровського, чудотворця, святих мучениць Віри, Надії і Любові та матері їхньої Софії, святого мученика Трифона, святих і праведних богоотців Якима і Анни і всіх святих Твоїх, допоможи мені, недостойному рабу Твоєму (ім’я), визволи мене від усіх підступів ворожих, від усякого зла, чаклування, чарівництва і від людей лукавих, щоб не змогли вони вчинити мені що-небудь зле.

Господи, світлом Твого сяяння охорони мене зранку, в полудень, увечері й під час сну та силою благодаті Твоєї відверни, віддали всякі злі нечисті сили, що діють за намовою диявола. А якщо задумане зло почало свою дію, зупини його та поверни в безодню пекельну, бо Твоє є царство, і сила, і слава Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Молитва про дарування молитви

Навчи мене, Господи, усердно молитися до Тебе з увагою і любов’ю, без яких молитва не буває почутою! Нехай не буде в мене недбалої молитви, яка приводить до гріха. Амінь.

Молитва про дарування розуміння

Даруй, Господи, мені, недостойному, благодать розуміння, щоб розпізнавати все те, що є Тобі приємним, і не тільки розпізнавати, але і виконувати його та не приставати до порожнього або гріховного, щоб співстраждати зі страждаючими і бути милосердним до всіх грішників. Амінь.

Молитва про дарування терпіння

О, дивний Сотворителю Чоловіколюбний Владико, Багатомилостивий Господи! З серцем засмученим і смиренним молюся до Тебе: не погорди молитвами мене грішного, не відкинь моїх сліз і ридання, почуй мене, як жінку-хананеянку, і прийми як блудницю, прояви і на мені, грішному, велику Милість Чоловіколюбства Твого. Ризою Твоєю Чесною захисти мене, помилуй і підкріпи мене, щоб всі біди і напасті, які посилаються від Тебе, я перетерпів з подякою, в надії на вічне блаженство. Найперше смуток мій на радість перетвори, щоб не впав я у відчай і не загинув нерозкаяним. Бо Ти є Джерелом милості і Надією спасіння нашого, Христе Боже наш, і Тобі славу возсилаємо з Безначальним Твоїм Отцем і з Пресвятим, Благим і Животворним Твоїм Духом, нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Молитва на відречення від гріховних зв’язків

Відсічи, Господи, таємні пута, що зв’язують мене з життям колишнім і недостойним, від якого відрікаюся, як від сатани. Ім’я Твоє прикликаю, Світильника життя істинного і Милосердного Спасителя. Амінь.

Молитва під час боротьби тілесної

О Мати Господа, мого Творця, Ти — корень дівства і нев’янучий цвіт чистоти. Допоможи мені немічному, бо я страждаю тілесною пристрастю, а для захисту маю тільки Твоє заступництво і допомогу Сина Твого, Ісуса Христа. Амінь.

Молитва дружини за навернення чоловіка на добру дорогу

Милосердний Боже, молю Тебе, Господи наш Ісусе Христе, і Тебе, Пречиста Діво, Мати Божа, і всіх вас, Святі мученики, прихиліться до смиренного благання зажуреної жінки й наверніть мого чоловіка (ім’я) на добру дорогу чесного життя. Просвітіть його розум і його серце, нехай він, нещасний, покине свої злі звички й погані грішні намагання, нехай стане знову прихильним до мене й дітей і нехай почне жити чесно й тверезо. Згляньтеся на мене, засмучену й у розпачі, згляньтеся на моїх невинних дітей, поверніть через свою доброту мені чоловіка, а дітям батька, щоб ми разом жили чесно й у злагоді і прославляли імена Ваші. Амінь.

Молитва за примирення людей, що ворогують, перед образом «Пом’якшення злих сердець»

Пом’якши злі серця наші, Богородице, і згаси напади тих, що ненавидять нас, і всяку тугу душі нашої розріши. На Твій святий образ споглядаючи, Твоїм стражданням і милосердям до нас зворушені, рани Твої цілуємо і стріл наших, що зранюють Тебе, жахаємося. Не дай нам, Мати милосердна, у жорстокосерді нашому й від жорстокосердя ближніх загинути, Ти бо воістину злих сердець пом’якшення.

(Молитву читають при нападах роздратування чи неприязні до нас ближніх)

Молитва за наших ворогів та недоброзичливців

Спаси, Господи і помилуй тих, хто ненавидить і кривдить нас, і спричиняє мені нещастя, і не дай їм загинути через мене грішного. Амінь.

Молитва на припинення ворожнечі та примноження любові

Владико любові, Чоловіколюбче, Царю віків і Подателю добра, що зруйнував стіни ворожнечі і мир подав рабам Твоїм. Укорени в нас страх Твій і любов один до одного утверди; вгаси усяку міжусобицю, відійми всі спокуси суперечок, бо Ти єси мир наш, і Тобі славу віддаємо, Отцю і Сину, і Святому Духові нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва про примноження любові та викорінення ненависті

Ти, Ісусе Христе, зв’язав Апостолів Твоїх Союзом любові, тому і нас вірних слуг Твоїх до Себе цим Союзом прив’яжи, щоб ми виконували Заповіти Твої, щоб ми один одного нелицемірно любили, через наші молитви до Богородиці і Всіх Святих. Амінь.

204 відгуки
to «Молитви-прохання»
 1. Люба сказав:

  Слава Ісусу Христу. Помоліться за рабу божу Ганну за її здоров’я


 2. юра сказав:

  прошу помолиться за раба Юрия, помоги Боже во времена последнии


 3. Ірина. сказав:

  Прошу помолитися за примирення Ірини і Андрія і повернення в сім’ю Андрія, щоб перестав думати про іншу жінку, а знову покохав Ірину, вернувся до неі і до дітей. Хай настане взаєморозуміння, злагода, любов, мир в сім’і.


 4. Ірина. сказав:

  Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за примирення Ірини і Андрія. Щоб повернувся в сім’ю до дітей щоб повернулись почуття до мене,повернув на чесну дорогу життя,забув своі грішні помисли.Дякую,надіюсьГосподь почує молитви.


 5. Наталія сказав:

  Будь ласка, помоліться за мою донечку Евелінку, їй лише 4 рочки, падає зір. Щоб виздоровіла. Дякую.


 6. Ірина сказав:

  Слава Ісусу Христу! Помоліться будь ласка за примирення і припинення ворожнечі Миколи і Ірини. Нехай в наші сім’ї запанує любов, злагода, взаєморозуміння, повага. Нехай Микола припине обманювати і навернеться до Бога і сім’ї. Дякую за молитву.


 7. Ірина сказав:

  Прошу помоліться за Ірину,щоб Господь подарував створення щасливої сім’ї і роботу,яка приносила б достаток і радість.Дякую.


 8. пітірім сказав:

  Господи, як твоя милість, сповни усі ці добрі прохання, бо єдиний Ти відаєш про нас від лона матері своєї.


 9. Надія сказав:

  Прошу помолитися за збереження шлюбу Олександра і Надії. Щоб Господь благословив діточками. Щоб навернув чоловіка в сім’ю. Амінь


 10. Тетяна сказав:

  Уклінно прошу помолитися за мого чоловіка Володимира, щоб вернувся в сімю. Ми перед Богом повінчані, хай ангел хоронитель нашого шлюбу наверне його на путь істинний.


 11. Юрій сказав:

  Слава Ісусу Христу. Прошу помолитись за навернення моєї дружини Людмили в сім’ю, до мене і сина, нехай вона забуде про коханця,нехай в її серці знову запанує любов і мир до мене, і припинеться ворожнеча між нами і недовіра. Дуже дякую.


 12. Юрій сказав:

  Слава Ісусу Христу. Прошу помолитись за навернення моєї дружини Людмили в сім’ю, до мене в нас син, нехай вона забуде про коханця,нехай в її серці знову запанує любов і мир до мене, і припинеться ворожнеча між нами і недовіра. Дуже дякую.


 13. Олена сказав:

  Благаю, помоліться за рабу Божу Олену, щоб відпустила душею чоловіка, раба Божого Андрія, який полюбив іншу жінку і будує інше життя. Порадьте, які молитви читати мені, зневіреній жінці, щоб не зламатися.

  • Ганна сказав:

   Дорога пані Олено! Ви праві — саме молитви допомагають не зламатися, навпаки — знайти повноцінне щасливе життя, незалежне від жодних обставин. Особливо добре читати Псалтир — він угамовує серце, як кажуть святі. Також — акафісти, особливо «Слава Богу за все». І головне пам’ятати заповідь Божу: не створи собі кумира — щоб ніхто: ні дитина, ні чоловік, ні жодна інша істота не важила для нас більше ніж Спаситель! А ще, повірте, вирішальне значення має сповідь і причастя, вдумливе перебування в церкві, каяття за все, що тільки можемо згадати про своє невідповідне християнину життя, — адже ми грішимо майже щомиті: осудом, недбалістю в духовному житті, недуманням про головне, марнуванням дорогоцінного часу… Покаяння, молитва і церковні Таїнства оновлюють людину, вона позбавляється внутрішніх тягарів, як ящірка старої шкіри. Бережи Вас Господи!

   • Олена сказав:

    Дуже Вам вдячна!

    • Олена сказав:

     Доброї ночі! підкажіть, будь ласка, що робити, коли зруйнована сім’я, надії, сподівання? коли чоловік живе 2,5 роки з іншою жінкою і душею, і тілом, мене змушує при цьому просто жити заради дітей? коли піднімає на тебе руку за правду, яку не хоче чути? А потім йде, начебто пробує будувати нове життя, а потім, коли там не складається, повертається, говорить, що помилка, при цьому ти відчуваєш, що тебе не люблять, а просто рятують себе, а потім все повторюється… Дуже вірю в Бога, читаю Євангеліє за чоловіка, молитви, молитви… Молитва Матері Божої за розв’язання вузлів… А порятунок не приходить, пече, болить…

 14. Ольга сказав:

  Прошу помолитися за мого чоловіка Василія , мене Ольгу і дітей наших Василія і Анну, щоб Господь простив нам наші гріхи і допомі воз‘єднати Нашу сім‘ю що б чоловік повернувся в сім‘ю і ми любили один одного. Дуже прошу.


 15. Олена сказав:

  Прошу помолитися за мого чоловіка Ярослава. Щоб він вернувся в сім’ї. До мене і до свої дитини.


 16. Тетяна сказав:

  Слава Ісусу Христу. Щиро прошу помолитися за збереження моєї сім»ї. За мого чоловіка Леоніда, щоб перестав звинувачувати мене в зраді. Щоб повернулась повага один до одного, мир та злагода. Дякую за Молитву. Миру Вам.


 17. Ірина сказав:

  Прошу, помоліться, за мене і мого сина, щоб я знайшла собі хорошу роботу, хорошого чоловіка і хорошого батька для моєї дитини. Щоб в нас нарешті з’явилося власне житло. Дуже дякуємо.


 18. Леся сказав:

  Сильно прошу молитися за мого чоловіка Мар»яна, бо переживаю і не знаю, що з ним діється,чоловік має стіклянний погляд,ніби пяний, хоча алкоголю не чути ,говорить що мене не любить вже рік, та хоче розлучення, що з коханкою йому добре, і що між нами нічого вже немає, та багато других гадостей.В нас із ним двоє дітей ,і одне із дітей з вадою серця та не раз опероване. ЦЯ жінка без моралі, їй потрібні тільки гроші від мого чоловіка і він на неї їх тратить,а моя дитина а діти …..Головне що це сталося раптово і у нього всі ознаки того ,що ця блудниця щось йому підлила чи поробила.Як рятувати його?

  • Ганна сказав:

   Дорога Лесю! Постарайтеся не звинувачувати чоловіка ні в чому, не докоряти, не показувати свого болю, образи (так йому буде легше перебувати з Вами) — і головне читайте щодня по одній главі Євангелія з молитвою: Спаси, Господи, і помилуй раба Твого (ім’я) словами Божественного Євангелія Твого, прочитаного за спасіння раба Твого. Попали, Господи, терня всіх його гріхів, і нехай вселиться в нього благодать Твоя, що обпалює, очищає і освячує всю людину в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.
   Господь Вам допоможе.

   • Леся сказав:

    Щиро дякую Ганно. Я його не звинувачую ні в якому разі, я за нього переживаю.Він як третя дитина моя:) хоч і боляче, але я знаю і бачу, що зараз це не мій чоловік, це щось лихе підселене.Я щиро молюся і вірю що воно вийде з мого чоловіка. Я ТАК ХОЧУ, ЩОБ В УСІХ БУЛО ВСЕ ДОБРЕ.
 19. Надія сказав:

  Дуже прошу помолитись за примирення і викорення ненависті і повернення любові рабa Божого Віталія до раби Божої Надії. Дякую Господи


 20. Тетяна сказав:

  Прошу молитви , за примирення з моїм хлопцем Андрієм (Тетяна і Андрій) шоб більше не панувало між ними заздрощів в їхню сторону, злих людей і лицемірря.


Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору