«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаМолитвиВеликий православний молитовник

Молитви-прохання

Молитва на всяке прохання

Споглянь, Владико Чоловіколюбче, милостивим оком на рабів Твоїх і почуй благання наші, що з вірою просимо, як і Сам Ти сказав: «Усе, що в молитві проситимете, віруйте — одержите, і буде вам, і знов: просіть, і дасться вам». Тому і ми, що надіємось на милість Твою, хоч і недостойні, просимо: подай милість Твою рабові твоєму (ім’я) та задовольни добре бажання його, в мирі та спокої, у здоров’ї та довговічності все життя його збережи. Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва друга на всяке прохання

Господи Боже наш, вислухай голос моління нас грішних і помилуй рабів Твоїх (імена), милістю і щедротами Твоїми виконай усі прохання їхні і пробач їм гріхи вільні і невільні, прими їхні молитви та пожертви перед Престолом Владицтва Твого. Охорони їх від усіх ворогів видимих і невидимих, від усякої напасті, біди, смутку і немочі звільни, дай їм здоров’я та довголіття. Поглянь, Владико Чолоковіколюбче, милостивим оком Твоїм на рабів Твоїх, і почуй молитви наші, які ми з вірою приносимо, бо Ти Сам сказав: усе що в молитві просите, віруйте — і буде вам, і знову: просить, і дасться вам. Тому й ми, хоч і недостойні, надіючись на милість Твою, просимо: подай милість Твою рабам Твоїм і виконай добрі бажання їх, у мирі, спокої, здоров’ї та довголітті всі дні їх збережи, просимо Тебе, скоро вислухай і помилуй. Амінь.

Терпіння і боротьба зі злом. Молитва в терпінні

Всемогучий Боже! Твоє Провидіння опікується всім створінням, і нічого в світі не діється без Твоєї Святої Волі чи Твого допусту. Ти, Господи, знаєш мій біль і мої терпіння, пішли мені Твою Святу Ласку, щоб я витримав у надії і терпеливості так довго, доки це Тобі подобається. Прийми ці терпіння як покуту за мої гріхи, нехай вони очистять мою душу і полегшать мою дорогу до Неба. Найсолодший Ісусе, допоможи мені нести мого хреста, навчи мене, як я маю наслідувати Тебе і з Тобою разом терпіти. Ти сказав: «Прийдіть до мене всі струджені і обтяжені, і я заспокою вас». Ісусе, потіш мене, навчи в кожній хвилині мого життя бачити Божу Волю і вірно виконувати її. Ісусе, укріпи мене в моєму терпінні. Мати Божа, випроси для мене у Твого Сина Ласку терпеливості. Амінь.

Молитва за тих, хто у в’язниці

Господи Ісусе Христе, Боже Наш, святого апостола Твого Петра від кайданів і тюрми без всякої шкоди звільнивший, смиренно молимося до Тебе, прийми милостиво цю жертву, щоб позбавилися гріхів слуги Твої (слуга Твій, слуга Твоя) (ім’я) в тюрму посаджені і молитвами їхніми та нашими, як Чоловіколюбець, всесильною Твоєю Правицею від всіляких злих обставин охорони і на свободу щасливо виведи. Амінь.

Молитва про перемогу над спокусами

Господи Милосердний! Ти створив людину, щоб душею і тілом прославляла Тебе і вірно Тобі служила. Ти вчинив моє тіло храмом Святого Духа й освячуєш мене щоразу, коли в Пресвятій Тайні Євхаристії я приймаю Найсвятіше Тіло і Кров Твого Єдинородного Сина Ісуса Христа.

Дай мені, Господи, силу, щоб я міг мужньо й успішно переборювати спокуси злого духу та всі мої низькі пристрасті й пожадання. Зачини двері мого серця перед жаданням земної слави та скороминущого майна, не дай доступити до мене ненависті й заздрощам, віджени від мене гріховні думки та бажання і дай мені силу подолати їх. Дозволь, щоб я через щоденні перемоги, віддав усі мої сили душі й тіла Тобі на служіння.

Укріпи, Господи, Твоєю Милістю мою слабку людську природу, допоможи мені, щоб я щораз більше освячував себе, а колись у майбутньому житті прийми мене до Твоєї Небесної Слави разом з усіма Святими й тими, хто вірно служив Тобі.

Пресвята Богородице, Мати моя Небесна, зглянься на мене, бо я віддався Тобі в опіку й Тобі хочу належати, рятуй і підтримуй мене під час моїх спокус. Амінь.

Молитви при спокусі, на зміцнення

1. Свята страшна сило Животворчого Хреста, просвіти мене! Навчи мене, Господи, молитися і вірити Тобі, пошли ангела-охоронителя на зміцнення сил і освячення душі. Світло небесне від престолу Правди, зійди і зміцни мене.

2. Зміцни мене, Господи, у боротьбі моїй, не дозволь лукавому змієві мати владу наді мною, не дай загинути в безодні безчестя мого. Зміцни у несенні хреста мого. Амінь.

Молитва про визволення від нечистих помислів

Владико, Господи Боже мій, у руках Твоїх доля моя. Спаси мене Сам з милости Твоєї, не дай мені загинути у гріхах моїх і не допусти підкоритися плоті, що оскверняє душу мою. Твоє бо я творіння, не зневажай діло рук Твоїх, не віддаляйся, змилосердися і не посором, не покинь мене, Господи, бо я немічний і до Тебе, Покровителя мого, Бога, вдаюся: зціли душу мою, бо я згрішив перед Тобою. Спаси мене з милости Твоєї, бо Ти піклувався про мене від юности моєї, — нехай посоромляться ті, що хочуть віддалити мене від Тебе через грішні вчинки, помисли непристойні, спомини нечисті; віддали від мене всяку розпусту й великі пороки. Бо Ти один тільки Святий, один Кріпкий, один Безсмертний, у всьому незрівнянну могутність маєш, і від Тебе одного подається всім сила проти диявола і воїнства його. Бо Тобі належить всяка слава, честь і поклоніння, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва від чаклунства

Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, охорони мене заступництвом святих Твоїх ангелів, молитвами Всепречистої Владичиці нашої Богородиці і Вседіви Марії, силою Чесного і Животворчого Хреста, святого архістратига Божого Михаїла та інших небесних сил безтілесних, святого пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, священномученика Кіпріана і мучениці Юстини, святителя Миколая, архієпископа Мирлікійського, чудотворця, святителя Лева, єпископа Катанського, святителя Микити Новгородського, святителя Іоасафа Білгородського, святителя Митрофана Воронезького, преподобного Сергія, ігумена Радонезького, преподобних Зосими і Савватія Соловецьких, преподобного Серафима Саровського, чудотворця, святих мучениць Віри, Надії і Любові та матері їхньої Софії, святого мученика Трифона, святих і праведних богоотців Якима і Анни і всіх святих Твоїх, допоможи мені, недостойному рабу Твоєму (ім’я), визволи мене від усіх підступів ворожих, від усякого зла, чаклування, чарівництва і від людей лукавих, щоб не змогли вони вчинити мені що-небудь зле.

Господи, світлом Твого сяяння охорони мене зранку, в полудень, увечері й під час сну та силою благодаті Твоєї відверни, віддали всякі злі нечисті сили, що діють за намовою диявола. А якщо задумане зло почало свою дію, зупини його та поверни в безодню пекельну, бо Твоє є царство, і сила, і слава Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Молитва про дарування молитви

Навчи мене, Господи, усердно молитися до Тебе з увагою і любов’ю, без яких молитва не буває почутою! Нехай не буде в мене недбалої молитви, яка приводить до гріха. Амінь.

Молитва про дарування розуміння

Даруй, Господи, мені, недостойному, благодать розуміння, щоб розпізнавати все те, що є Тобі приємним, і не тільки розпізнавати, але і виконувати його та не приставати до порожнього або гріховного, щоб співстраждати зі страждаючими і бути милосердним до всіх грішників. Амінь.

Молитва про дарування терпіння

О, дивний Сотворителю Чоловіколюбний Владико, Багатомилостивий Господи! З серцем засмученим і смиренним молюся до Тебе: не погорди молитвами мене грішного, не відкинь моїх сліз і ридання, почуй мене, як жінку-хананеянку, і прийми як блудницю, прояви і на мені, грішному, велику Милість Чоловіколюбства Твого. Ризою Твоєю Чесною захисти мене, помилуй і підкріпи мене, щоб всі біди і напасті, які посилаються від Тебе, я перетерпів з подякою, в надії на вічне блаженство. Найперше смуток мій на радість перетвори, щоб не впав я у відчай і не загинув нерозкаяним. Бо Ти є Джерелом милості і Надією спасіння нашого, Христе Боже наш, і Тобі славу возсилаємо з Безначальним Твоїм Отцем і з Пресвятим, Благим і Животворним Твоїм Духом, нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Молитва на відречення від гріховних зв’язків

Відсічи, Господи, таємні пута, що зв’язують мене з життям колишнім і недостойним, від якого відрікаюся, як від сатани. Ім’я Твоє прикликаю, Світильника життя істинного і Милосердного Спасителя. Амінь.

Молитва під час боротьби тілесної

О Мати Господа, мого Творця, Ти — корень дівства і нев’янучий цвіт чистоти. Допоможи мені немічному, бо я страждаю тілесною пристрастю, а для захисту маю тільки Твоє заступництво і допомогу Сина Твого, Ісуса Христа. Амінь.

Молитва дружини за навернення чоловіка на добру дорогу

Милосердний Боже, молю Тебе, Господи наш Ісусе Христе, і Тебе, Пречиста Діво, Мати Божа, і всіх вас, Святі мученики, прихиліться до смиренного благання зажуреної жінки й наверніть мого чоловіка (ім’я) на добру дорогу чесного життя. Просвітіть його розум і його серце, нехай він, нещасний, покине свої злі звички й погані грішні намагання, нехай стане знову прихильним до мене й дітей і нехай почне жити чесно й тверезо. Згляньтеся на мене, засмучену й у розпачі, згляньтеся на моїх невинних дітей, поверніть через свою доброту мені чоловіка, а дітям батька, щоб ми разом жили чесно й у злагоді і прославляли імена Ваші. Амінь.

Молитва за примирення людей, що ворогують, перед образом «Пом’якшення злих сердець»

Пом’якши злі серця наші, Богородице, і згаси напади тих, що ненавидять нас, і всяку тугу душі нашої розріши. На Твій святий образ споглядаючи, Твоїм стражданням і милосердям до нас зворушені, рани Твої цілуємо і стріл наших, що зранюють Тебе, жахаємося. Не дай нам, Мати милосердна, у жорстокосерді нашому й від жорстокосердя ближніх загинути, Ти бо воістину злих сердець пом’якшення.

(Молитву читають при нападах роздратування чи неприязні до нас ближніх)

Молитва за наших ворогів та недоброзичливців

Спаси, Господи і помилуй тих, хто ненавидить і кривдить нас, і спричиняє мені нещастя, і не дай їм загинути через мене грішного. Амінь.

Молитва на припинення ворожнечі та примноження любові

Владико любові, Чоловіколюбче, Царю віків і Подателю добра, що зруйнував стіни ворожнечі і мир подав рабам Твоїм. Укорени в нас страх Твій і любов один до одного утверди; вгаси усяку міжусобицю, відійми всі спокуси суперечок, бо Ти єси мир наш, і Тобі славу віддаємо, Отцю і Сину, і Святому Духові нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва про примноження любові та викорінення ненависті

Ти, Ісусе Христе, зв’язав Апостолів Твоїх Союзом любові, тому і нас вірних слуг Твоїх до Себе цим Союзом прив’яжи, щоб ми виконували Заповіти Твої, щоб ми один одного нелицемірно любили, через наші молитви до Богородиці і Всіх Святих. Амінь.

204 відгуки
to «Молитви-прохання»
 1. Любомир сказав:

  Любомир.
  Прошу помолитись за примирння братів Олега та Володимира, дякую. Слава Ісусу Христу.


 2. Ольга сказав:

  Прошу помоліться за рабу божу Ольгу щоб зійшло благословіння Господнє на неі і кинула вона блудство пити оковиту і палити щоб повернулась до родини дітей і чоловіка. Господнє благосдовіння нехай зійде на родину.


 3. Світлана сказав:

  Отець Андрій, молю Вас помолитися за доньку мою Ію (в миру Інгу), щоб наповнилося серце її любов’ю до першої своєї донечки Міропіі (Мірри). Таке враження, що ненавидить вона свою доньку люто і не приймає ніяких порад, щоб покращити ситуацію.

  Молю Вас згадайте і помолитися за доньку мою, тому що мені болить і за доньку свою, бачачи, як зло долає її душу, і за онучечку свою, як несправедливо вона потерпає від своєї мами. Дякую. Слава Ісусу Христу.


 4. Наталя сказав:

  Прошу молитву, щоб мій чоловік Роман повернувся в сім‘ю став гарним чоловіком і люблячим батьком. Дякую і хай Бог помагає у ваших потребах


 5. Наталя сказав:

  Слава Ісусу Христу. Помоліться за мого брата Романа. Він далеко за межами України. Йому зараз дуже важко і скрутно. Прошу вас помоліться за кращу долю для нього. Щоб все в нього вийшло і його оточували добрі люди. Дякую і хай Бог вам поможе у вашій потребі

  • iryna сказав:

   прошу здоров’я для Володимира і доні, і брата і батьків і моє і всіх лікарів і всіх будівельників та бібліотекарів, і бухгалтерів і вчителів, усіх інвалідів 6. Олександра сказав:

  Слава Ісусу Христу! Помоліться про дар любові, щоб я могла полюбити хлопця Любомира, який мене дуже любить. Дякую. Підкажіть які молитви молитись за це.


 7. Вікторія сказав:

  Слава Ісусу Христу!

  Прошу Вам, помоліться будь ласка за мого коханого раба Божого Романа, щоб не віддалявся від раби Божої Вікторії, і не кидав через приступи темноти в душі в результаті великої відстані між нами.

  Дякую. Всім Божого благословення та добрих помислів.


 8. Вікторія сказав:

  Прошу помолитися за врозуміння Вадима і Вікторії, за повернення в сім’ю Вадима, щоб знову покохав Вікторію, повернувся до неї і до дітей, за взаєморозуміння, злагоду, любов та мир в сім’ї, якщо на це воля Божа.


 9. Марія сказав:

  Дуже прошу молитви за Романа, Боже допоможи йому не зраджувати, не матюкатися і не проклинати. Дай мені сили і терпіння, я так втомилась.


 10. Богдана сказав:

  Слава Ісусу Христу!!! Дуже прошу помолитися за примирення Олега і Богдани. За повернення Олега в сім’ю, до дружини Богдани і до дітей. Щоб знову покохав свою дружину, не ображав, поважав, не зраджував.


 11. Тетяна сказав:

  Слава Ісусу Христу!

  Дуже прошу помолитися за мого чоловіка, раба Божого Юрія,щоб зійшло благословіння Боже на нього, просвітити його серце і розум. Незай покине грішні намагання і стане знову прихильним до дітей. Нехай дітям не тримають на нього камінь обіди за зраду нашої родини, моїм чоловіком. За здоров’я та духовний спокій моїх дітей та мене.


 12. Діана сказав:

  Прошу помолитися за Діану


 13. Грицан Тетяна сказав:

  СЛАВА ГОСПОДУ, прошу благодати всім дітям, ЗДОРОВЛЯЧКА ЮРАСИКОВІ, ЛІДІЙЦІ, ВАСИЛЬКОВІ, ВОЛОДИМИРУ, ТЕТЯНІ
  Амінь. Молютя господи, бо тиодин наш помічник, на тебе наша надія, яко твоя воля


 14. Наталія сказав:

  Прошу молитву за друзів моїх Тамілу і Леоніда, щоб примирив їз начальством їх, а вони нікуди не виїжджали і не міняли місце проживання, хай у них усе буде добре, бо вони заслуговують цього, працюючи батьками вихрвателями будинку сімейного типу.


 15. Віктор сказав:

  Уклінно прошу вас помолитися за воскресіння любові між Віктором та Інною. Нехай милостовий Господь простить мені мої гріхи і просвітлить її розум. У нас четверо прекрасних діток. Нехай збережеться наша сімя! Спаси вас Господи. щиро дякую за молитви


 16. Анастасiя сказав:

  Прошу помолитися за примирення і викорінення ненависті та повернення любові мого чоловіка раба Божого Олексія до раби Божої Анастасії.Щоб повернувся в сім’ю та відвернувся від нечистого та злого.Дякую, Господи!


 17. Надія сказав:

  Прошу молитви про навернення і повернення Василя до Надії. хай між Василем і Надією буде щира і вірна любов, хай щасливі будуть разом.


 18. Марія сказав:

  Прошу помолитися за , порозуміння, мудрість, прощення, примирення і викорінення ненависті та повернення любові мого чоловіка раба Божого Лева до раби Божої Марії. Щоб повернувся в сім’ю до дітей. За здоров’я та духовний спокій наш та наших дітей.


 19. Наталя сказав:

  Слава Ісусу Христу! Прошу щирої молитви за здоров’я, оздоровлення від усіх недуг душевних і тілесних, за Опіку Матінки Божої і всіх святих, за Боже Благословення , за примирення любов і повагу усіх члнів сім’ї і родини, за щасливу добру долю і роботу, за вислухання щирих прохань і намірів Наталії, Олександра, сина Любомира, Марії, Уляни,Дмитра. Дякую.


 20. Наталя сказав:

  Прошу помолитися за покаяння і просвічення розуму , навернення до мами синочка Любомира, за покаяння і просвічення розуму, навернення , повагу і любов до дружини Наталії мого чоловіка Любомира, за покаяння і просвічення розуму, за навернення до Бога всіх ворогів, заздрісників, недоброзичливців Наталії. Дякую.


Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору