Чи потрібен нам форум?

Форуми «Нашої Парафії»

Христос Воскрес!

Шановні відвідувачі сайту, у мене до вас є питання: чи потрібен нам форум?

На нашому сайті часто виникають якісь обговорення, питання щодо нот, записів, прохання спільної молитви тощо-тощо. Загалом, це все можна було би оформити у якусь ієрархію тем, наприклад:

• Бібліотека: питання/відповіді, нове на сайті
  • Ноти: пошук, обмін, набирання, нотографіка
  • Медіатека: виконання, інформація про композиторів та виконавців
  • Спільна молитва: прохання молитов, інформація й питання про нашу спільну молитву
  • Технічні питання: робота сайтів, форуму, питання й пропозиції
  • … щось іще?

Отже, чи потрібен нам форум? І яким би ви хотіли його бачити?

Прошу, пишіть Ваші відгуки нижче :)

18 відгуків
to «Чи потрібен нам форум?»
  1. Леся сказав:

Потрібний

2. Леся сказав:

Потрібний форум

3. Дмитро сказав:

По суті, форуми я вже відкрив, тут: forum.parafia.org.ua — можна реєструватися й писати/читати. У верхньому меню кнопку «Форум» посиланням на форуми ще не зробив, трохи спробую ближнім часом дещо доповнити/підправити.

Дякую :)

4. Дмитро сказав:

Усім добридень,

кнопку «Форум» з головного меню прибрав, сам форум ще «працює».

Таки склалося враження, що він нам непотрібний. Активності практично нуль.

Трохи сумно й прикро, але це обʼєктивна реальність.

5. Мирослав сказав:

Слава Ісусу Христу! Потрібний форум питання /відповідь.

6. Василь сказав:

Христос Воскрес! Так потрібен форум питання відповідь.

7. Володимир сказав:

Христос Воскрес! Так форум потрібен обов’язково! Але на мою думку, форуми у вигляді «стандартних форумів» не дуже то і актуальні, тому можна і зробити просто розділ сайту, і гарно його розбити на пункти, блоки, розділи і т.д.
    Можна окремо створити розділ суто питань які люди ставитимуть священнику та відповіді на них.
    Окремо можна створити розділ трактування тяжких місць зі Священного Писання.
    Окремий розділ для обговорення Творінь св. Отців.
    Окремий розділ для викладу чи обговорення власного духовного досвіду.
    Окремий розділ для обговорення можливо, якщо є таке – церковного орнаменту, векторування, верстка і т.д.
    Окремий розділ для обговорення богослужбового уставу – також можна питання/ відповіді,
    Окремий розділ для обговорення практичного богослужіння – паламарів, дияконів і т.д.
    Окремий розділ (як вже писали вище) для хористів, обговорення, згуртування…
    Окремий розділ про монашество і т.д.
    Ну дуже багато ще можна додати згодом.
    Ваш сайт дуже гарний, чи не один з небагатьох настільки прогресивно розвинених у ПЦУ, але чомусь таке враження ніби все робилось до одного моменту і потім стало. Ще є над чим працювати, варто додавати ще багато книг – ще є безліч святоотцівської літератури, духовних книг та ін., ви це знаєте.
    Хочеться щоб сайт наповнювався, у духовній спадщині так багато цінного ще, і хотілося б що б це було оцифрованим на рідній українській мові. Дякую, Вам за цей сайт!)

• Дмитро сказав:

Воістину воскрес!

Дякую за відгук, якось так я думаю й робити. В межах сайту, без «винесеного» форума.

8. Володимир сказав:

Радий, що відповіли. Знак скільки часу думаєте реалізувати такий проект?

• Дмитро сказав:

Поки що зробив ось так. Цей формат «недосконалий», будемо рихтувати залежно від потреб, очевидно. Для повноцінного форуму — немає запиту.

9. Мирослав сказав:

Слава Ісусу Христу! Чому на форумі Запитання-відповідь ніхто не дає відповідь?