«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
Гостьова книга

Запитання — відповіді

Шановні парафіяни та гості, на цій сторінці будемо розміщувати та групувати ваші запитання та відповіді на них.

Щоб поставити нове питання — залиште його у відгукові до цієї сторінки. Ми перенесемо питання й відповідь у відповідний розділ, там можа буде й обговорювати Ваше питання.

Розділи

30 відгуків
to «Запитання — відповіді»
 1. Мирослав сказав:

  Уточніть де треба писати свої запитання, тут чи у розділі віровчення?

  • Дмитро сказав:

   Де Вам зручніше, тут чи у розділі. Коли буде відповідь — я перенесу у відповідний розділ.

   Дубль видалю :) 2. Василь сказав:

  Слава Ісусу Христу! Я знаю що буде воскресіння тіла, аби і тіло отримало нагороду або покарання. Скажіть, будь ласка, чи існує воскресіння душі?

  • Олег сказав:

   Людська душа безсмерта, тому вона не вмирає. Відповідно, якщо вона не підвладна смерті, то як вона б мала воскресати? 3. Василь сказав:

  Слава Ісусу Христу! Що таке частка у першому воскресінні?

  • Василь сказав:

   Шановний пане Василю! Щоб правильно відповісти на Ваше питання, треба спочатку перший раз померти і перший раз воскреснути. Також треба це зробити на очах у всіх людей, щоб вони повірили, бо віра без конкретних діл мертва і нікому не потрібна, окрім шахраїв. Тому, від справедливих людей Ви не отримаєте справедливої відповіді.
   З повагою, Василь. 4. Мирослав сказав:

  Слава Ісусу Христу! Що таке покаяння? Що треба робити аби покаятися?

  • Василь сказав:

   Шановний пане Мирославе! Вважаю, що найкраще покаяння – це свідоме визнання своєї винуватості перед тим, кого особисто було ображено чи скривджено з обов’язковим відшкодуванням образи чи кривди, і з обов’язковим власним оприлюдненням свого грішного вчинку. Богові ж бо все відомо!
   А як Ви, особисто, вважаєте? Буду вдячний за Вашу відповідь!
   З повагою, Василь. 5. Василь сказав:

  Слава Ісусу Христу! Я православний. Чи зрадив я віру православну якщо я читав католицькі книжки ради цікавості, щоб знати католицьке вчення?


 6. Василь сказав:

  Що таке роздвоєння особистості? Чому людина у якої роздвоєння особистості не може воскреснути?


 7. Василь сказав:

  Католицький священик сказав, що людина у якої роздвоєння особистості неможе воскреснути. А як людина може воскреснути як у неї душа хвора?


 8. Василь сказав:

  Коли я писав про хвору душу я мав на увазі психічно хвору людину.
  Скажіть, будь ласка, чи психічно хворі люди можуть спастися, воскреснути?

  • Василь сказав:

   Шановний Пане Василю! В Новому Заповіті мовиться про те, що спастися може (якщо захоче) кожний, хто увірує в Сина Божого. В Бога немає нічого неможливого! Милосердний Бог має абсолютну владу й над психічно-хворими людьми.
   З повагою, Василь.


  • Дмитро сказав:

   У Царстві Небесному немає хвороб. Ні тілесних, ні психічних. 9. Віктор сказав:

  Де на вашому сайті церковний календар?


 10. Мирослав сказав:

  Скажіть, будь ласка, кому неможна ходити до церкви?

  • Василь сказав:

   Шановний пане Мирославе! Будь ласка, уточніть що Ви маєте наувазі термін «церква» – архітектурна споруда, чи Духовна сфера? Також хочу Вам подякувати за непрості Ваші запитання, у яких відчувається аналітична мудрість. А це все більше переконує у тому, що Ви самі знаєте відповіді. Було б добре, щоб Ви якось реагували на наші відповіді хоча б одним словом – «погоджуюсь чи непогоджуюсь», тощо.
   З повагою, Василь. 11. Володимир сказав:

  Слава Ісусу Христу! Скажіть будь ласка, коли ви оцифровуєте Творіння святих отців, та інші книги видання Київського Патріархату, чи потрібно мати авторське право? Чи можна оцифровувати без узгоджень? Як оцифровуєте та викладаєте ви?


 12. Василь сказав:

  Слава Ісусу Христу!!! Якщо подружня пара яка має обвінчатися дала обітницю дошлюбної чистоти, і не змогла її дотриматися чи може вона посповідатися чи то аж перед шлюбом


 13. Петро сказав:

  Слава Ісусу Христу ! В мене таке питання – я мешкаю в селищі Широке Дніпропетровської обл. і тут є стара церква, яка стоїть сиротиною. У мене є таке питання, а чи не можна було б ПЦУ прислати батюшку щоб у селищі була своя українська церква. Дуже прошу Вас, допоможіть нам у цій справі.

  • прот. Андрій Власенко сказав:

   Слава навіки Богові! З питання відновлення церкви в с. Широке радимо звернутися до Дніпропетровської єпархії. Секретар о. Віталій, тел.097-295-35-54. Або Андрій Миколайович (відділ проектування і будівництва), Тел.067-565-96-38. Божого благословення! 14. Сергій сказав:

  Слава Богу!
  Хотів запитати стосовто пророцтв Лаврннтія Чернігівського про Україну і розкол православної церкви ?


 15. Володимир сказав:

  Слава Ісусу Христу!
  Щиро вдячний вам за вашу роботу!
  Часто користуюся вашими матеріалами
  Мабуть, більше ніде не можна знайти такої кількості корисних матеріалів українською мовою
  Хай вам Бог допомагає!
  Радий бути корисним вам у ваших справах
  Я кандидат богсловя ієрей Володимир Романенко
  Видав декілька книг з біблеїстики.
  Остання моя робота – власний переклад Псалтиря з давньоєврейської
  Якщо чиомось можу бути вам корисний, буду радий !


 16. ВАСИЛЬ сказав:

  Доброго здоров’я. Маю десятки оригінальних музичних обробок українських народних пісень для чоловічого та жіночого ансамблів. Також є у репертуарі обробки для народного хору. Чи є можливість розмістити ці скромні твори на вашому сайті? Можливо хтось колись і заспіває. Дякую щиро. З повагою – Василь Семенчук.


Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Сторінки

Важливе

Останні відгуки

Канали RSS

Нагору