Гостьова книга

Запитання — відповіді

Шановні парафіяни та гості, на цій сторінці будемо розміщувати та групувати ваші запитання та відповіді на них.

Щоб поставити нове питання — залиште його у відгукові до цієї сторінки. Ми перенесемо питання й відповідь у відповідний розділ, там можа буде й обговорювати Ваше питання.

Розділи

3 відгуки
to «Запитання — відповіді»
  1. Мирослав сказав:

Уточніть де треба писати свої запитання, тут чи у розділі віровчення?

• Дмитро сказав:

Де Вам зручніше, тут чи у розділі. Коли буде відповідь — я перенесу у відповідний розділ.

Дубль видалю :)

2. Василь сказав:

Слава Ісусу Христу! Я знаю що буде воскресіння тіла, аби і тіло отримало нагороду або покарання. Скажіть, будь ласка, чи існує воскресіння душі?