Гостьова книга

Запитання — відповіді

Шановні парафіяни та гості, на цій сторінці будемо розміщувати та групувати ваші запитання та відповіді на них.

Щоб поставити нове питання — залиште його у відгукові до цієї сторінки. Ми перенесемо питання й відповідь у відповідний розділ, там можа буде й обговорювати Ваше питання.

Розділи

25 відгуків
to «Запитання — відповіді»
  1. Мирослав сказав:

Уточніть де треба писати свої запитання, тут чи у розділі віровчення?

• Дмитро сказав:

Де Вам зручніше, тут чи у розділі. Коли буде відповідь — я перенесу у відповідний розділ.

Дубль видалю :)

2. Василь сказав:

Слава Ісусу Христу! Я знаю що буде воскресіння тіла, аби і тіло отримало нагороду або покарання. Скажіть, будь ласка, чи існує воскресіння душі?

• Олег сказав:

Людська душа безсмерта, тому вона не вмирає. Відповідно, якщо вона не підвладна смерті, то як вона б мала воскресати?

3. Василь сказав:

Слава Ісусу Христу! Що таке частка у першому воскресінні?

• Василь сказав:

Шановний пане Василю! Щоб правильно відповісти на Ваше питання, треба спочатку перший раз померти і перший раз воскреснути. Також треба це зробити на очах у всіх людей, щоб вони повірили, бо віра без конкретних діл мертва і нікому не потрібна, окрім шахраїв. Тому, від справедливих людей Ви не отримаєте справедливої відповіді.

4. Мирослав сказав:

Слава Ісусу Христу! Що таке покаяння? Що треба робити аби покаятися?

• Василь сказав:

Шановний пане Мирославе! Вважаю, що найкраще покаяння – це свідоме визнання своєї винуватості перед тим, кого особисто було ображено чи скривджено з обов’язковим відшкодуванням образи чи кривди, і з обов’язковим власним оприлюдненням свого грішного вчинку. Богові ж бо все відомо!
      А як Ви, особисто, вважаєте? Буду вдячний за Вашу відповідь!

5. Василь сказав:

Слава Ісусу Христу! Я православний. Чи зрадив я віру православну якщо я читав католицькі книжки ради цікавості, щоб знати католицьке вчення?

6. Василь сказав:

Що таке роздвоєння особистості? Чому людина у якої роздвоєння особистості не може воскреснути?

7. Василь сказав:

Католицький священик сказав, що людина у якої роздвоєння особистості неможе воскреснути. А як людина може воскреснути як у неї душа хвора?

8. Василь сказав:

Коли я писав про хвору душу я мав на увазі психічно хвору людину.
    Скажіть, будь ласка, чи психічно хворі люди можуть спастися, воскреснути?

• Василь сказав:

Шановний Пане Василю! В Новому Заповіті мовиться про те, що спастися може (якщо захоче) кожний, хто увірує в Сина Божого. В Бога немає нічого неможливого! Милосердний Бог має абсолютну владу й над психічно-хворими людьми.

9. Віктор сказав:

Де на вашому сайті церковний календар?

10. Мирослав сказав:

Скажіть, будь ласка, кому неможна ходити до церкви?

• Василь сказав:

Шановний пане Мирославе! Будь ласка, уточніть що Ви маєте наувазі термін «церква» – архітектурна споруда, чи Духовна сфера? Також хочу Вам подякувати за непрості Ваші запитання, у яких відчувається аналітична мудрість. А це все більше переконує у тому, що Ви самі знаєте відповіді. Було б добре, щоб Ви якось реагували на наші відповіді хоча б одним словом – «погоджуюсь чи непогоджуюсь», тощо.

11. Володимир сказав:

Слава Ісусу Христу! Скажіть будь ласка, коли ви оцифровуєте Творіння святих отців, та інші книги видання Київського Патріархату, чи потрібно мати авторське право? Чи можна оцифровувати без узгоджень? Як оцифровуєте та викладаєте ви?

12. Василь сказав:

Слава Ісусу Христу!!! Якщо подружня пара яка має обвінчатися дала обітницю дошлюбної чистоти, і не змогла її дотриматися чи може вона посповідатися чи то аж перед шлюбом

13. Петро сказав:

Слава Ісусу Христу ! В мене таке питання – я мешкаю в селищі Широке Дніпропетровської обл. і тут є стара церква, яка стоїть сиротиною. У мене є таке питання, а чи не можна було б ПЦУ прислати батюшку щоб у селищі була своя українська церква. Дуже прошу Вас, допоможіть нам у цій справі.

• прот. Андрій Власенко сказав:

Слава навіки Богові! З питання відновлення церкви в с. Широке радимо звернутися до Дніпропетровської єпархії. Секретар о. Віталій, тел.097-295-35-54. Або Андрій Миколайович (відділ проектування і будівництва), Тел.067-565-96-38. Божого благословення!

14. Сергій сказав:

Слава Богу!
    Хотів запитати стосовто пророцтв Лаврннтія Чернігівського про Україну і розкол православної церкви ?

15. Сергій сказав:

Пророцтва Лаврентія Чернігівського?