Гостьова книга

Запитання — відповіді

Шановні парафіяни та гості, на цій сторінці будемо розміщувати та групувати ваші запитання та відповіді на них.

Щоб поставити нове питання — залиште його у відгукові до цієї сторінки. Ми перенесемо питання й відповідь у відповідний розділ, там можа буде й обговорювати Ваше питання.

Розділи

17 відгуків
to «Запитання — відповіді»
  1. Мирослав сказав:

Уточніть де треба писати свої запитання, тут чи у розділі віровчення?

• Дмитро сказав:

Де Вам зручніше, тут чи у розділі. Коли буде відповідь — я перенесу у відповідний розділ.

Дубль видалю :)

2. Василь сказав:

Слава Ісусу Христу! Я знаю що буде воскресіння тіла, аби і тіло отримало нагороду або покарання. Скажіть, будь ласка, чи існує воскресіння душі?

• Олег сказав:

Людська душа безсмерта, тому вона не вмирає. Відповідно, якщо вона не підвладна смерті, то як вона б мала воскресати?

3. Василь сказав:

Слава Ісусу Христу! Що таке частка у першому воскресінні?

4. Мирослав сказав:

Слава Ісусу Христу! Що таке покаяння? Що треба робити аби покаятися?

5. Василь сказав:

Слава Ісусу Христу! Я православний. Чи зрадив я віру православну якщо я читав католицькі книжки ради цікавості, щоб знати католицьке вчення?

6. Василь сказав:

Що таке роздвоєння особистості? Чому людина у якої роздвоєння особистості не може воскреснути?

7. Василь сказав:

Католицький священик сказав, що людина у якої роздвоєння особистості неможе воскреснути. А як людина може воскреснути як у неї душа хвора?

8. Василь сказав:

Коли я писав про хвору душу я мав на увазі психічно хвору людину.
    Скажіть, будь ласка, чи психічно хворі люди можуть спастися, воскреснути?

9. Віктор сказав:

Де на вашому сайті церковний календар?

10. Мирослав сказав:

Скажіть, будь ласка, кому неможна ходити до церкви?

11. Володимир сказав:

Слава Ісусу Христу! Скажіть будь ласка, коли ви оцифровуєте Творіння святих отців, та інші книги видання Київського Патріархату, чи потрібно мати авторське право? Чи можна оцифровувати без узгоджень? Як оцифровуєте та викладаєте ви?

12. Василь сказав:

Слава Ісусу Христу!!! Якщо подружня пара яка має обвінчатися дала обітницю дошлюбної чистоти, і не змогла її дотриматися чи може вона посповідатися чи то аж перед шлюбом