Викладено грунтовну наукову працю проф. Г. Півторака про походження східнослов’янських народів та їхніх мов

Походження українських, російських і білоруських народів та їхніх мов хвилювало багато поколінь дослідників. На кожному історичному етапі вчені тлумачили ці проблеми по-різному залежно від обсягу наявного в них фактичного матеріалу, ідеологічних позицій дослідників, панівної на той час політичної кон’юнктури тощо.

Григорій Петрович Півторак — доктор філол. наук, професор, академік НАН України, автор понад 250 наукових праць — спираючись на незаперечні факти, глибоко й усебічно розглядає ці питання у своїй праці «Походження українців, росіян, білорусів та їхніх мов».