Наша проща у Святу Землю

Монастир пр. Єлисея. Наша парафія під смоковницею-сікоморою --- нащадком дерева, з якого Закхей-митар виглядав Спасителя

Пропонуємо Вашій увазі докладний звіт, оздоблений чудовим світлинами, про прощу нашої парафії до Землї Обітованої. Сім надзвичайно насичених днів вмістили Галілейське море та річку Йордан, Ієрусалим та Вифлеєм, Назарет та Фавор, дивовижні монастирі у пустелях і ще багато-багато іншого.

У окремій таблиці вказані час, місце і навіть географічні широта та довгота кожного об’єкта прощі, що може неабияк допомогти наступним прочанам до Святої Землі розробити оптимальний маршрут.