Запрошуємо з нами на Святу Землю

З благословення митрофорного протоієрея Андрія Власенка парафія св. Арх. Михаїла УПЦ КП організовує прощу на Святу Землю, яка відбудеться у лютому 2012 року.

Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до нашої прочанської групи.

Орієнтовна пожертва на прощу становить $750-800.

В суму пожертви входять авіапереліт, проживання в готелі 3*- 4*, дворазове харчування, подорожі, послуги гіда.

В суму пожертви не входить вартість вхідних квитків і страхування.

Довідки і запис за тел. 097 567 96 87 — матінка Світлана.

Програма прощі до Святої Землі
(6 лютого — 13 лютого 2012 р.)
(у програмі можливі незначні зміни)

День 1, понеділок

Зустріч групи у Борисполі і відправлення в «Бен-Гуріон»

Пізній виліт до Ізраїлю. Якщо денний виліт — ночівля в готелі Нетанії.

День 2, вівторок.

Назарет — Ціппорі — Кана Галілейська — Фавор

Сніданок (якщо приліт уночі — без поселення і сніданку).

Назарет: базиліка Благовіщення і храм св. Йосифа Обручника (католицькі), церква св. арх. Гавриїла і джерело Богородиці, Синагогальна церква і сук (базар).

Ціппорі (місце народження св. прав. Анни): огляд міста і древніх мозаїк (вхід платний).

Кана Галілейська: православна церква св. Георгія Переможця — місце першого чуда Ісуса Христа.

Фавор (підйом на гору: пішки 1 год. — безкоштовний, на арабському таксі — платний): католицький монастир Преображення, гробниця Мельхиседека, православний монастир св. Іллі -пророка.

Переїзд у Тверію. Поселення у готелі (Тверія).

Вечеря. Ночівля у Тверії.

День 3, середа

Навколо Галілейського моря

Сніданок.

Тверія: набережна, церква св. Петра, гарячі джерела (вхід платний).

Церква Якора на горі Береніка (руїни) — молебень.

Монастир св. Марії Магдалини (на бажання — омовіння у чудотворному джерелі: потрібна біла довга сорочка).

Кібуц Гінносар — Музей човна апостолів (вхід платний).

Гора Блаженств — католицький монастир. Молебень на місці проголошення Нагірної проповіді. Піший перехід у Табгу (20 хв. вниз по горі Блаженств).

Табга: церква Примноження хлібів, базиліка св. ап. Петра.

Капернаум: Біла синагога (місце перших проповідей Ісуса Христа), католицька церква над будиночком ап. Петра (вхід платний), православний монастир 12-ти апостолів.

Вифсаїда: розкопки древнього міста, будинок апп. Петра і Андрія (руїни) (вхід платний).

Курсі: місце зцілення двох біснуватих, руїни візантійської базиліки (вхід платний).

Повернення у готель. Вечеря. Ночівля у Тверії.

День 4, четвер.

Йорданська долина та Єрихон

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд у Вифлеєм.

Річка Йордан (місце омовіння прочан — потрібна довга біла сорочка).

Бейт-Шеан (одне з міст Десятиграддя): руїни міста, древні мозаїки, ранньохристиянські церкви та монастирі (вхід платний)

Єрихон: огляд міста, Закхеєва смоковниця, монастир Сорокаденної гори (місце сорокаденного посту Спасителя) (підйом до монастиря пішки — безкоштовно, на фунікулері — платно).

Монастир прп. Герасима Йорданського.

Музей доброго самарянина (вхід платний).

Монастир св. Георгія Хозевіта.

Поселення у готелі (Вифлеєм). Вечеря. Ночівля у Вифлеємі.

День 5, п’ятниця.

Вифлеєм та Хеврон

Сніданок.

Вифлеєм: базиліка Різдва Христового, поле Пастушків, Молочний грот, огляд міста.

Лавра св. Сави Освяченого (всередину пускають тільки чоловіків). Молебень біля печери св. Сави Освяченого.

Монастир св. Феодосія Великого.

Хеврон: гробниця Патріархів, Мамврійський дуб.

День 6, субота.

Єрусалим та Оливна Гора

Сніданок.

Гора Сіон: гробниця царя Давида (чоловікам потрібний головний убір), горниця Таємної вечері, Дорміціон — католицький монастир (місце успіння Пресвятої Богородиці).

Стіна Плачу (чоловікам потрібний головний убір) . По можливості — Храмова гора (Золоті ворота і мечеть Омара).

Долина пророків.

Гетсиманія: гробниця Богородиці, Гетсиманський сад, храм Всіх націй з каменем Моління про чашу.

Оливна Гора: православний монастир св. Марії Магдалини, католицький монастир «Домінус Флевіт» (плач Спасителя по Єрусалиму), католицький монастир «Патер Ностер» («Отче наш»), каплиця Вознесіння, православний Вознесенський монастир (храм Христа Спасителя, каплиця Першого і другого віднайдення глави Іоана Хрестителя).

Старе Місто: місце народження Пресвятої Богородиці, Вифезда (вхід платний) і храм св. Анни.

Хресний шлях («Віа Долороза»).

Храм Гробу Господнього.

День 7, неділя.

Єрусалим — Ейн-Карем

Ранній виїзд у Єрусалим (сухий пайок).

Храм Гробу Господнього (Божественна літургія, бажаючі зможуть причаститися).

Християнський та вірменський квартали: монастир св. Миколая, церква свв. Єлени і Константина, сирійський храм св. Марка, Олександрівське подвір“я (Московський Патріархат), вірменський собор св. ап. Якова.

Монастир Хреста.

Ейн-Карем (місто Юдине): католицький монастир на місці будинку Захарії та Єлизавети, базиліка Завітання (місце зустрічі Діви Марії і прав. Єлизавети), православний Горненський монастир.

День 8, понеділок.

Тель-Авів

Сніданок. Виселення із готелю.

Переїзд у Тель-Авів. По дорозі — заїзд в Еммаус чи монастир Латрун.

Монастир св. ап. Петра (собор, гробниця і каплиця св. прав. Тавифи).

Стара Яффа (монастир св. Арх. Михаїла, католицький храм св. ап. Петра, старі квартали, дім Симона-кушніра).

Переїзд у «Бен-Гуріон». По дорозі — заїзд у Лод (Лідда), храм св. Георгія Переможця (місце народження і смерті святого).

Переліт у Бориспіль.