Медіатека >> Духовні твори >>

2 відгуки
to «Вічная пам’ять»
  1. Людмила сказав:

Побачила у вас на сайті лозунг «Захисти українську мову!»
    Допоможить, будь ласка, знайти на українській мові утрішні та вечірні молитви в АУДИОЗАПИСІ… Вкрай порібно людині, яка не може читати. Дякую.

2. Олександр сказав:

Так, є молитви в аудіозаписі як ранкові так і вечірні (переклад УПЦ КП). Але їх прослуховувати можна тільки на сайті, – не знаю чи можна якось їх завантажувати. Ось за посиланням переходьте http://radio.gradleva.com/ Вибирайте праворуч розділ «Молитвослов» – «молитви», далі відкриються переліки аудіо молитв, вибирайте ранкові чи вечірні та й слухайте. Це, до речі, православне радіо УПЦ КП.